Jump to content
Българският форум за музиканти

АЗ


Spaz

Recommended Posts

Weрно ли те разбих бе? Са ше тръчна до мЪгазина за лепило. Ше те залепиме и ше станеш като новъ.

 

Иначе. По БТВ ....ъъъ... тва беше друго.

 

Значи седя си на компютъра. Спамя в един друг форум. (Е те там съм спамър) Гледам през джама и отново има скапан $%№!$#%@$№@%$@%№@%№@%&№!#&№ сняг и респективно студ. Аз съм бос. Закусвах ей са. Няма вода. Как по дяволите да се изкъпя? Аре да пребиеме Софиянски с павета набутани във възглавница та да не му остават синини ... И фсичко шТе е добре. Да.

 

Баси. Как може да съм звезда, а в стаята ми да е такъв клинч. Не е редно! Как бих могъл на студено да сътворя мастерпиис като последния албум на DIDO с продължителност 40 минути? Как е възможно това? Фсе пак тя използва 2 такта и половина, които в края на крайата са един, ама не мое да се работи на такъв студ. Лоша работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Twa е го разбрах много. Ф смисъл, че на днешно време всяка себеуважаваща се нали трябва да се бръсне ебаси. Аз как бръсна кривия и нищо не казвам баси? Не е чесно. Както и да е. В стаята ми вече Е топло. Разсвирих се малко с All Of The Above на Тransatlantic, но спрях по средата щото ми стана мъчно за наще (песента е половин час) и така. :/ Са мисля да направя едни банерчета за едно сайтче щото шефа каза,ЧЕ старите не му харесват. Е такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва парче като го свиря секса ми се струва като лееееекичък гъдел. Музиката е най-уникалния кеф във вселената май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Те ти булка Спасовден! Салюти, кефите ме махимално, но да внимаваме с това, що причаме, щото от него ще се осъдим. Край на цитата. Надявам се на срещата някъде във времето, за пространството не се знае. Аферим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Те са велики музиканти. Имати си барабанист и манекен в едно.

Те са велики музиканти. Имати си барабанист и манекен в едно. :killyou: :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иам алуди а6 и 6 хии марки.

Държа да спомена че 100 от тези марки аз съм ги дал и понякога даже аз свиря на еквивалента им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.