Jump to content
Българският форум за музиканти

АЗ


Spaz

Recommended Posts

Ми принципно тука трябва да презентирам обърканата си личност с 683 хии думи на кратко.

 

Та значи от къде да започна. Ник нейма ми го знаете. Той е добре известен в интернет средите и в други среди и крайща които вас не ви интересуват. Мен също. Истинското ми име е Спас Генев.

 

Идиот съм. Редно е да се спомене.

Инструментите на които умея да свиря са барабание и китаричка. Раздрънквам си тука тиътъри и трансатлантици. Както и да е. Аз съм звезда! Не са ме давале по телевизора и т.н. но съм звезда. Това е значи защото една приятелка на братовчедка на шефа ми която има приятел и та нейната сестра го е казала тва и ... То тва е истина аз го знам.

 

Както вече сте се убедили имам не малко психически отклонения (липса на секс). Отклоненията са всестранни и разнообразни. От пълна идиотия до тежка депресия.

 

Иначе съм пЯч. Баща ми има фабрики. Иам алуди а6 и 6 хии марки.

Май съм и спамър.

Работя като дизайнер в списание. Баси.

На осАмнаесе годиние съм (18). Още неколко месеца и после вече нема да съм ама тва е друга тема. Иначе съм пЯч. Рошав съм. Днеска си бях вързал опашЛе. Бех като Питър Пан в размножителен период. Тежка картинка. Мани...

 

Блъскам яко. Ям яко за да раста. Пия минерална вода. Обичам да пишкам. Влече ме. Не съм пил алкохол от май месец.

 

Джордж Буш ме дразни. Сигурно е гей и му е кофти, че Османа Бел Гладен не му е дал да го тресне навремето. Ебаси гейа.

 

Ми в общи линии не знам какво точно написах, ама и се съмнявам, че някой ше го прочете щото е като извадка от библията. Много изтъпявам по тва време. Време е да си легам. Аре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спасе, ти верно си много голем! Те толкова яко представяне не бях чел!

 

Тфа безсексието не влияе добре :)

 

Ае жив и здрав! и поздрави арменеца от мен!

 

А още помня оня концерт във залата на УАСГ!

 

Ха-хо бенд, напреееееееееееееед!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да. Ние тогава станахме звезди като Дичо от Д15 . Те са велики музиканти. Имати си барабанист и манекен в едно. Тва никъде го няма. Иначе ние сме звезди. Петручи е аматьор. Да. Са си направих нещо за хапване. Като за последно през този иначе тоооолкова а-хубва ден. По уин ампа пуснаха A Change Of Sessions ... Отивам да слушам и да умра на кревата, а на вас ви пожелавам да правите безопасен секс или поне секс и много здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:inlove: А - това за идиота е добре казано и посрещнато!!! :inlove:

:) Радуемо се, дека у него край има и таквиз' люде!!! :D

Колкото повече не си у ред, те толкова повече берекет!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам да пишкам. Влече ме.

:)

Само така! Но да ти кажа, че и аз имам Ауди А6 и 6 хии марки! А!! :killyou: Проблем? Проблематика?! Проблематичност?!? :D

 

Добре дошъл със закъснение, ама ти си си виновен, че чак сега се представяш! :)

 

П.С.: Евала за влечението към ДТ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С.: Евала за влечението към ДТ! :)

въпрос-ДТ Драйфай Трезво ли значи? :D

 

влечение към пикня и драйфоч, къде се набърках аз! Не че и аз нямам влечение към пикаенето..... :) Особено на спирките на 88 :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са ме давале по телевизора и т.н. но съм звезда.

Никифена и той е звезда, ама него са го давали по телевизора. По Кречетало даже. И на китара свиреше. :violin:

Както вече сте се убедили имам не малко психически отклонения (липса на секс).
Блъскам яко.

Ето къде е логическата свръзка между тези две твърдения:

jerk_kulturiaga.jpg

Джордж Буш ме дразни. Сигурно е гей и му е кофти, че Османа Бел Гладен не му е дал да го тресне навремето. Ебаси гейа.

Хич не е така, ето визуално доказателство:

Osama-Bush.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блъскам яко. Ям яко за да раста. Пия минерална вода. Обичам да пишкам. Влече ме. Не съм пил алкохол от май месец.

Е щом те влече работи по въпроса. Най-хубаво е зимно време по снега да си рисуваш. :D А щом имаш Ауд А6 и 6 хил. марки значи си ШЕСТАК. Май и теб като и мен са те изтървали на глава като малък. Няма да се плашиш нии гениите ( звездите на небосклона ) сме тъй. Разковава ни се дюшемето чат пат. :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

влечение към пикня и драйфоч, къде се набърках аз! Не че и аз нямам влечение към пикаенето..... :D Особено на спирките на 88 :D:D

ААААААААААААААА много добре сме чели вицовете за спирките , басистите и т.н. по спирките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блъскам яко. Ям яко за да раста. Пия минерална вода. Обичам да пишкам. Влече ме. Не съм пил алкохол от май месец.

Е щом те влече работи по въпроса. Най-хубаво е зимно време по снега да си рисуваш. B) А щом имаш Ауд А6 и 6 хил. марки значи си ШЕСТАК. Май и теб като и мен са те изтървали на глава като малък. Няма да се плашиш нии гениите ( звездите на небосклона ) сме тъй. Разковава ни се дюшемето чат пат. :green:

Mi бате Франк Запа е казал повечето по въпроса с песента "донт иит дъ йелоу сноу" мисла. Другото са подробностие. Стегат ме маратнокете и е гадничко. Ама като си доа у нас и се сабуя и изпитвам истинско удоволствие. Баси мазохиста.

 

Гаджето ме върти нещо. Прави се на 6/49, ама не знае, че аз карам влака и ше обърка коловизите как е тръгнало. Дразна се малко. Както и да е.

 

Аз съм звезда. Това е така. Един приятел на леля ми дето имал съседка, която е секретарка на един - та той има позната, която е чувала и нали и тва е истина. Аз го знам тва.

 

Аре стига толко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мараба спасееее!а добре дошъл на кораба с психопатите (поне аз съм си такав)!давай в същия дух!разби ме!!!! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.