Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за звукова карта Behringer UMC 204


Han_Solo

Recommended Posts

Здравейте.

Харесал съм си една звукова карта от сайта от сайта на Динакорд. Става въпрос ето за тази:

 

http://www.musicworld.bg/bg/c_1428/i_50189/BEHRINGER_UMC_204.html

 

Трябва ми за да я ползвам в следните конфигурации:

китара-кубе-карта-компютър

китара-процесор-карта-компютър

синтезатор-карта-компютър

микрофон-карта-компютър

 

Изискванията ми са - да ми даде чист звук и да премахне латенцията, която до сега ми пречеше да запиша каквото и да било.

Лимитът ми е около 250 лв. Въпросът ми е, имате ли някакви впечатления от работа с тази, или другите карти на Behringer от същата серия, или може би бихте ми препоръчали друга карта от подобен клас.

 

Досега не съм ползвал интерфейс, затова ще съм ви много благодарен ако ми дадете някакво упътване.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Като прегледах ревютата, също се насочих към Focusrite Scarlett 2i2 и може би ще се спра на нея окончателно. Междувременно попаднах на MACKIE Onyx satellite на старо, която също ме заинтригува. Не е на USB, a на Firewire. Имате ли някакви впечатления от нея, и кой е по-добрия вариант?

 

http://profile.ultimate-guitar.com/Overdosed/pictures/gear/527347/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Focusrite Scarlett 2i2 наистина е прилична карта , няма миди порт , което и минус - по скъпите модели на фирмата имат и миди разбира се , има комбо функция което е добре , в ревюто в Томан не пише с кой Уиндоуз работи , но нищо чудно да иска 7 и нагоре , което е лошо за хора с по стари версии на Уиндоус .Иначе аз бих препоръчал М Аудио - в сайта на Динакорд има модели в този ценови диапазон.Иначе принципно Беринджър винаги са минавали за евтинджийска компания , но ..малките им пултове са супер - нямат шум а и активните им монитори са досатъчно добри - имам и едното и другото и съм доволен . купили са Мидас и в този модел карти има технология на Мидас - т.е. картата може и да става , още повече че има и миди , но не е лошо някой , който я има да каже какво е мнението му . Аз съм чувал как звучи китара записана с Focusrite Scarlett 6i6 - имам предвид чистия и тон в компа - страхотно звучи , но това е модел от 240 евро , има си миди и всички екстри - Focusrite Scarlett 2i2 май е най евтиния вариант на фирмата . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.