Jump to content
Българският форум за музиканти

Мистериите на един Z...


kiki vai

Recommended Posts

Абе ясно е че zoom овете са тенекии

ама все пак свирил съм с 505 707 606 но относно по-новите по-точно GFX 8 И ОСТАНАЛИТЕ НЯМАМ НИКАКВИ НАБЛЮДЕНИЯ И ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОСВЕН ЧЕ ОТ ФИРМАТА ЗАПОЧВАТ ДА ГИ ПРАВЯТ ДА ИЗГЛЕЖДАТ ПО НОРМАЛНО

НА ВЪНШЕН ВИД ДОСТА МИ ДОПАДАТ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още използвам 9000 да свиря на слушалки с него и много си обичам.Не знам дали го знаеш модела датира някъде от началото на 90те

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ОСВЕН ЧЕ ОТ ФИРМАТА ЗАПОЧВАТ ДА ГИ ПРАВЯТ ДА ИЗГЛЕЖДАТ ПО НОРМАЛНО

НА ВЪНШЕН ВИД...

това изчерпва мисля че темата :) ако някой може да добави нещо.....интересно ще е

не ги обичам зумовете, все пак някои хора докарват звук с тях....

струва ми се темата в дискутирана няколко хиляди пъти май....

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докарва се звук ако знаеш каквво искаш,

иначе по-добре се откажи от ZOOM-иска

се много време и търпение докато докараш

читав звук,а пък и тогава не е както трябва. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още използвам 9000 да свиря на слушалки с него и много си обичам.Не знам дали го знаеш модела датира някъде от началото на 90те

Te така е! 9000-ака е супер :) Един от първите с педалиера и бие поне за мен с пъти 505/606 за 7-чката може да се споспори :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че го знаем 9000.... това ми беше първият процесор през 94-та 5-та някъде..култово животинче вършеше перфектна работа....ех спомени... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите процесори звучат добре, защото овердрайв/дисторшън/компресор електрониката им е аналогова, и се намира преди DSP -то. След това, към края на 90-те започнаха да се правят опити за цифрово симулиране на кривоча с тогавашните бавни процесорчета, и от там дойде и лошия тон на процесорите от тези години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм имал зуум 707-2 и смея да твърдя че от към модулации зуум се справят доста прилично, обаче дистовете на ниската класа не бяха от най-добрите, като за първи процесор са перфектни ама иначе....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първия пост от темата не усетих никакъв въпрос или каквото и да било.

Темата се затваря.

Ако беше по-конкретно... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.