Jump to content
Българският форум за музиканти

Тапинг


niki4ko

Recommended Posts

Ами колкото и глупаво да ти звучи едно време имаше едно детско mighty morpfin power rangers.Там интрото е такова и звучи мноо яко.

Joe Satriani - Always With You Always With Me

Van Hallen - Eruption

Vivaldi - Spring (да има)

Ozzy Osbourne - Crazy Train

Хмм дръго немога да се сетя сега.Пък що не си измислиш един?Хващай грифа с двете раце и стържи да не ти пука :D

Редактирано от Surikat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колкото и глупаво да ти звучи едно време имаше едно детско mighty morpfin power rangers.Там интрото е такова и звучи мноо яко.

Оно там свири Бъкетхеда и затуй (:

 

Sea Of Lies на Symphony X има убийствено тапинг соло със суийп и си струва да му отделиш време.

Оне на Металица - на базата на него тапинг можеш да си измъдриш сам страшно много lick-чета.

И тей..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зяпай уроците на Steve Lynch , там само тейпинг има и то як! кефти с 1 пръст кефти с 4 ;) хубаво е от него да почнеш щото там са обяснени някои много важни неща без които само ще си мажеш :D

след туй се захващай с Майк Ромео(Symphony X) и стааш изрод :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си сваля табулатура на някой хубав мелодичен тапинг.Бихте ли ме насочили и препоръчали нещо.

Уроци на Реб Бич. Хубав и мелодичен таппинг:D

http://www.rebbeach.com/index_2.htm

http://melodicrock.com/showcase/winger-4.html

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Midnight на Сатриани е добро, ама е малко по-advanced ;) Другите не съм ги чувал, но за това знам :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.