Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпросче


nevdomy

Recommended Posts

Ровейки се из онлайн музикалните магазини попаднах на това:

 

http://www.thomann.de/gb/harley_benton_hbb_3207_nt.htm

Честно казано очите ми останаха- много красив бас... :inlove:

Но,тук идва въпроса може ли човек да си купи китара така по кртинка без да я пине и чуе преди това. Марката ми е неизвестна ,но пък цената е супер

Предполагам че заоколо 200 евро ще пристигне

Бих искал да чуя и други мнения.

Благодаря на всички отзовали се предварително!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си купувал китара по интернет...и съм доволен.Вярно нее същото като да си я награбиш от магазина...ама пък я има тръпката на очакване да пристигне :D

Не съм имал проблем с баса и не останах разочарован.

И си прав исключително красив е.Предполагам, че тия хорица не са се постарали САМО да изглежда добре. :(

Аз съм рискувал и бих го направил отново, ако имам достатъчно средства... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рискуваш!Не си я чувал не знаеш какво може и т.н.Иначе ще си я вземеш и каквото сабя покаже.Ако нямаш много пари рискуваи.Ако не недеи-това е моя съвет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което забелязвам е, че адаптерите няма да са хубави на тази китара. струнника изглежда готин. И не знам какво ще е качеството на ключовете, но съдейки по стаг басовите които съм хващал няма да е добро.

 

За съвет дали да си е купиш или не не мога да ти кажа. Това ти си прецени. Дали за същите пари няма да си намериш нещо по-готино в БГ ?

 

Мойят съвет е да обиколиш музикалните магазини и да пробваш всичко което ти решиш... Ако не ти хареса нищо като форма, усещане и звук тогава се ориентирай към интернет :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Harley Benton е така да се каже "домашната марка" на въпросния интернет магазин - евтини китайски стоки. От това което виждам на снимката не ми допада комбинацията от положението на "Пресижън" адаптера и 24-те позиции - не остава много място между края на фингърборда и адаптера.

Провери колко точно ще са ти разходите по доставката+ такси на границата - може да се окаже че не е толкова изгодно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визията действително е добра. Това което ме озадачава е, че както и на много други басове, няма да могат да се ползват прагчетата нагоре от 21-во (освен ако не си изкривиш ръката, или пък не свириш double-hands). За пресижън адаптера вече казаха. Потърси семпли, може да намериш нещо все пак. :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.