Jump to content
Българският форум за музиканти

Toto (Live In Poland)


jabs

Recommended Posts

Една велика банда, във върхова форма.

Според мен, един от най-силните концертни дискове, които съм гледал (и слушал).

С излизането си, оглавява класациите в САЩ и половината свят.

Микс от вечните им класики (някои в изненадващ аранжимент) и по-непопулярни парчета (някои в съвсем шантав аранжимент) :)

 

Уви, прощален концерт на Нейтън Ийст и (най-голямата загуба за мен) на Саймън Филипс.

Нейтън ще бъде заменен от Дейвид Хънгейт, ако не се лъжа първият басист на ТОТО, но Саймън....

 

https://www.youtube.com/watch?v=hh6_R4gtTOU

 

Бях на концерта им в Castello di Villafranca (близо до Верона) през 2011. когато също обявиха запис на лайв. 

След години неофициалната версия е, че колата на продуцента се подпалила (в катастрофа) и записите били унищожени.

Дали е истина не е важно, защото е за добро. Този гиг отвява 2011.

 

Ето и малко снимки от 2011...

 

IMG_0831.jpg

 

IMG_0854.jpg

 

IMG_0878.jpg

 

ТОТО записват и нов албум....

 

http://www.stevelukather.com/news-articles/2013/12/the-making-of-the-new-toto-album.aspx

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..така е ..бандата е велика ... само дето по мое скромно мнение трябва да спрат веднъж завинаги да свирят парчета от типа на розана , африка , холд дъ лайн и от сорта щото вече бактън ... имат десетки ако не и стотици парчета за свирене ... аман от едно и също ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От месец го гледам този концерт и не спира да ме радва,особено Hydra и St.George.Винаги хората които ходят на концертите искат да чуят хитовете на бандата с които са станали известни,така че няма как да спрат да ги свирят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ именно, така е. Люк, който е голям зевзек и интервютата му са интересни за четене някъде беше казал че ще ги замерят с домати ако не изсвирят Африка. Освен това, той споменава колко е трогнат от факта че израства ново поколение, което не е било родено по времето на ТОТО IV, и това поколение в момента открива музиката им, и също иска да чуе старите хитове ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.