Jump to content
Българският форум за музиканти

Jackson Kelly


X_eNeMy

Recommended Posts

Та момчета и момичета, въпросът ми е следния:

От къде мога да си купя истински Jackson Kelly, който да не е конвеирно поредно копие?

 

Т.е. искам да е изработен с финес и всичко да е фиксирано "като мъж" както се казваше. Тея от xxxx нещо не ми вдъхват доверие 550 лв. Знам, че ако искам винаги мога да си намеря кой да ми вземе 2000 лева за китара 4 пъти по-евтина обаче искам да питам от къде ще си заслужава парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариант едно е да намериш добър майстор, който да ти направи, така ще ти излезе около 1000 лв. По-евтино от това, обаче не знам дали ще можеш да паднеш, освен ако някой не ти намери втора ръка в чужбина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия в xxxx са си съвсем истниски.

 

Въпроса е че има и различни Jckson Kelly, точно както има различни Fender Stratocaster да речем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво значи истински бе Саше? Тия от РФ да не са някви измислени? Всички там са абсолютно оригинални лицензирани модели на Джаксън. Сега, тия най-евтините са с малко по-лоша електроника, но пак са си качествени. Като събера пачки и аз ще си зема една такава (незнам дали ще е точно Кели де), така че не виждам къде е проблема и какво те притеснява в случая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност не съм запознат с точно този модел китара, мислех, че е някой от скъпите модели на фирмата. Ако не е така, то наистина в РФ би трябвало да имат добри.

 

 

Обаче, по думите ти, очакваш много от китара за 550лв. Разбери, че хубавите китари са скъпи, и освен ако не случиш на някой наистина добър майстор, или не си вземеш на старо, много трудно би могъл да намериш хубава китара на ниска цена.

 

Китара в магазина за 550лв. няма как да не е правена на конвейер. Просто никой майстор в къстъм шопа на фирмата(надявам се, че има къстъм джаксъни)няма да работи над нея 2-3 седмици за 550 лв, при положение, че там се въртят доста по-големи пари. За цената на материалите да не говорим...

 

Ако искаш такава китара(kelly), избери си една за 550 и толкова. Аз не вярвам да разполагаш с техника за $10000, или пък да си китарен бог, та да ти пука толкова дали китарата е върхово качество.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

епа джаксъните

имат--индийско,японско и американско производство

от там се определят и цените им хахаха

тъй че ако ти се арчат пари си земи американските--също от рф моеш да си ги поръчаш

пс--индииско с и-кратко ли се пише--индииско.или,индийско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш такава китара(kelly), избери си една за 550 и толкова. Аз не вярвам да разполагаш с техника за $10000, или пък да си китарен бог, та да ти пука толкова дали китарата е върхово качество.

С въпросите "колко пари разполагам" и "защо ми е такава хубава китара" не смятам да ви обременявам. Оставете това намен :mellow: Питам от къде и за какви пари мога да си купя КАЧЕСТВЕН Jackson Kelly а не ви поставям загадка "ако исках Кели, защо би ми трябвала и колко пари имам за да я купя?"

Ще ви помоля да се придържате към темата, за да ми помогнете. В противен случай въобще не пишете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече неколкократно ти беше отговорено на въпроса:

 

Ако трябва да се спазва заданието - "истински",то:

 

Истински = КЕ2 = 3900/4500лв. в РФ.

 

имат--индийско,японско и американско производство

от там се определят и цените им хахаха

тъй че ако ти се арчат пари си земи американските--също от рф моеш да си ги поръчаш

пс--индииско с и-кратко ли се пише--индииско.или,индийско

 

Както знаеш, Jackson са купени отдавна от Fender, а RisingForce, доколкото знам, е официалният дистрибутор на продуктите на Fender тук.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го прочетох и съм задоволен от отговорите. Просто апелирах да се пише стриктно по темата, защото всякакви други приказки са ми абсолютно излишни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не ти вдъхват доверие тези от 550 лв., то аз съм виждал в магазина на РФ, да висят на стената 2 бр. от по-скъпите и много добре изглеждащи Джаксъна Кели, но не съм се интересувал от цената, защото не ми харесва формата на Келитата. Не знам какъв ти е критерия за "истински" Джаксъни, но тези си бяха истински отвсякъде.

 

Така, че отговор на твоите въпроси за цени, модели и къде са произведени може да даде единствено фирмата-вносител, иначе тука само си чешеме езиците безрезултатно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя с черепите и тоя с оная странната боя са абсолютно идентични с останалите - и адаптрите им са същите. Са за електрониката вътре не знам, не съм питал и не съм свирил с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.