Jump to content
Българският форум за музиканти

Една малко странна питанка


Pinky

Recommended Posts

@ всички - 10х за отговорите :P

@ RockoBG - :happy:

@ Demiurg - ще ли да споделиш със скромната ми личност коя беше въпросната песен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

в началото бяха табалтурите............................ и не след дълго ухото и ръката ми напипват заветната партия на Noel Redding в Hey Joe - е, това беше няколко месеца след като хванах ГОЛЕМИЯ(демек китарята с 4 стр.), но пак си беше breaking point

Редактирано от cecob
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моментът беше когато си пуснах ДИЯНА на Уикеда и започнах да бича нещо отгоре, но ставаше (поне така си мислих)....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар още да не съм достигнал лично удовлетворение и да кажа - ха, ето - вече съм басист!; засега ммога да кажа, че наистина ме изпълва

-> Garry Moore - Out in the Fields

Макар че има още поредица други бързи или весели парчета, които са оказали влияние върху начина ми на свирене:

-> Pennywise - Bro Hymn

-> Pennywise - Alien

-> Exploted - Altenative :):virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ми всъщност е много прав за т'ва че доста метъли като се накъркат и стават върли фенове на Ивана.

 

Айде за да не бъдем офтопик:

Аз все още не съм се почувствал басист, ама то това е сигурно понеже защото не свира на баса. Като започна да го използвам по предназначение, ще пиша пак.

 

/всъщност тая тема ми напомни да поизбърша малко праха и да го настроя, че от доста време седи наказан в ъгъла/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф.....!Вече съм забравил,Ама си мисля,че като научих SEEK AND DESTROY се почувствах като чели свиря на бас от 30 години.Иначе съм почнал с леки блусчета (Гънс)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ziroks, Out In The Fields наистина е страшна песен :D Аз лично разбрах,че някой ден може да стане нещо от мен е когато изсвирих Knocking On Heaven's Doors на Guns.Това е първата песен,която съм изсвирил и всичко започна от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз свирех в една пънк група, когато се наложи да хвана бас-а и следователно първите неща които свирех бяха предимно Offspring.

Групите, благодарение на които наистина се усъвършенствах, когато си купих бас бяха:

 

Rage Against The Mahine, Uriah Heep, Sublime i Red Hot Chili Peppers

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля, на мен май ми казаха че трябва да свиря на бас защото бях най-високия в бандата или нещо от тоя род, ха или другите вече си бяха избрали да са китаристи :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля, на мен май ми казаха че трябва да свиря на бас защото бях най-високия в бандата или нещо от тоя род

wtf?!?!

И такова поверие ли има?

Щото на мен навремето ми казваха, че не мога да съм вокалист в моята си банда, щото съм бил прекалено висок ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.