Jump to content
Българският форум за музиканти

Jack Frost - Dimitar


Recommended Posts

Хай отново!

 

Работата ми от 12 часа снощи

 

 

ето пълния трак «Jack Frost» 5:01 min

http://dimitar.audioshot.net/music/JackFrost.mp3

 

BTW това е работна версия!

 

thanks for listening! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти фен :)

Дръпнах парчетата. Отговарям тук, че на форум.алл.бг рядко ходя вече, защото ми е по-бавен.

 

Абе тези АМТ-та добре звучат много!!!

Ама ако имаш време и желание можеш ли да запишеш нещо моно, чисто без ривърб, дилеи, без нищо друго като инструменти, на Fatal Tube (има много 'ляб точно в този ефект мене ако питаш) и на California.

 

Иначе от парчетата най ми харесва Orpheus (много ала Jeff Beck в най-добрия смисъл - не копиране на рифове, а като начин на звукоизвличане - много smooth, направо се лее).

Много добро! Твърде яко!

С кво си го записал, не ми прилича на хардуер, по-скоро софтуер емулатор ми изглежда?

 

Иначе (пак лично мнение) много ривърб и дилей има май по песните. Напоследък ме радват по-директни (in your face) звуци. Но това си е лично предпочитание де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти фен :)

Дръпнах парчетата. Отговарям тук, че на форум.алл.бг рядко ходя вече, защото ми е по-бавен.

 

Абе тези АМТ-та добре звучат много!!!

Ама ако имаш време и желание можеш ли да запишеш нещо моно, чисто без ривърб, дилеи, без нищо друго като инструменти, на Fatal Tube (има много 'ляб точно в този ефект мене ако питаш) и на California.

 

Иначе от парчетата най ми харесва Orpheus (много ала Jeff Beck в най-добрия смисъл - не копиране на рифове, а като начин на звукоизвличане - много smooth, направо се лее).

Много добро! Твърде яко!

С кво си го записал, не ми прилича на хардуер, по-скоро софтуер емулатор ми изглежда?

 

Иначе (пак лично мнение) много ривърб и дилей има май по песните. Напоследък ме радват по-директни (in your face) звуци. Но това си е лично предпочитание де.

 

Хи фан!

 

ето ти Демо от преди 2 секунди

 

записнао дирецт с ФАТАЛ ТУБЕ

 

http://dimitar.audioshot.net/music/fatalDimitar.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААА аз кат говоря не приказвам, а? :))

 

Знаех си че има мноооооого 'ляб във Фатал Тюба. Тва си е Van Halen on steroids да го е... ;) Предполагам, че и всичко in-between ще хване....

Твърде яко !!!

Ей са вече и аз силно го препоръчвам!!!

 

 

Колко са транспортните разходи до тук?

 

п.с. По Коледа ше помисля дали да не разбия "куче-касичка" да видим дали няма да има кинти и да си помисля по въпроса, че имам хиляда вида дисторшъни вкъщи и жената ше ме изфърли, ако докарам още няква кутия;))

пусни и на Калифорнията, когато имаш възможност да видим дали да не разбия и "прасе-касичка".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААА аз кат говоря не приказвам, а? :))

 

Знаех си че има мноооооого 'ляб във Фатал Тюба. Тва си е Van Halen on steroids да го е... ;) Предполагам, че и всичко in-between ще хване....

Твърде яко !!!

Ей са вече и аз силно го препоръчвам!!!

 

 

Колко са транспортните разходи до тук?

 

п.с. По Коледа ше помисля дали да не разбия "куче-касичка" да видим дали няма да има кинти и да си помисля по въпроса, че имам хиляда вида дисторшъни вкъщи и жената ше ме изфърли, ако докарам още няква кутия;))

пусни и на Калифорнията, когато имаш възможност да видим дали да не разбия и "прасе-касичка".

 

Hi friend!

ами калифорния е с повече среди! в сайта ми има едно соло

чай ей ся ше го постна нема лъжа само реверба

но няма разлика в тона

Но Фатал Тубе по мяса на АМП

ама клаифорния пук е поза соло маниаци

 

 

а зз покупки пиши тук:

www.guitardrive.com

manager@guitardrive.com

 

http://dimitar.audioshot.net/music/UponMyS...TCalifornia.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mdam, Fatal Tube, повече ми харесва.

Май ще взема да си го взема след някой друг месец.

 

Като се огледах обаче някакъв DISTSTATION видях с един билюк екстри?

Имаш ли го и него? Кажи някакво мнение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mdam, Fatal Tube, повече ми харесва.

Май ще взема да си го взема след някой друг месец.

 

Като се огледах обаче някакъв DISTSTATION видях с един билюк екстри?

Имаш ли го и него? Кажи някакво мнение?

 

imam gi !

 

Д статион е като Tehc21 s British , California i Tweed!

 

но незнам за кво са ти толкова ефекти :)

 

колекция ли правиш :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен така ми се стори за ДИСТСТЕЙШЪНа.

 

Мне не ми е тва идеята - колекция да правя. Мисълта ми е да си взема нещо прилично звучащо и достатъчно малко, така че като пътувам напред назад (което се случва по-често отколкото ми се иска) да мога да си го мъкна с мен. Досега си мъкнех Босс БР-532-ойката с мен, ама е доста голяма - не прекалено, но все пак си е голяма и е страшно неудобна за носене.

 

Та затва. Пенкилерите на Зуум не ме кефят (то не че и емулациите на БР-532 са кой знае колко цвете, ама като за "на път" стават). Мисълта ми е да е нещо малко и добре звучащо или поне да не ме дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Kakvo vi e mnenieto za V-Amp2 ,probvalili ste go,haresvali vi ?

Добре че се оттървах от него......

неможех да смеся никога

такъв изкуствен презенс имаше направо ти разбива 3 -4 кц на ушите........

 

то бива емулация ама чак толкова не бива....

 

 

иначе в началото бях много вдъхновен....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.