Jump to content
Българският форум за музиканти

"Късите Вълни"


MDFk

Recommended Posts

приятелю MDFk,мисля,че всяка тема си има своето разитие.като я преглеждам,трябва да отбележа,че си е супер готин мохабет.като искаш нещо точно по темата смятай,че скоро тя ще се изчерпи и пак няма да има разитие тук.така че .... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

приятелю MDFk,мисля,че всяка тема си има своето разитие.като я преглеждам,трябва да отбележа,че си е супер готин мохабет.като искаш нещо точно по темата смятай,че скоро тя ще се изчерпи и пак няма да има разитие тук.така че .... ;)

B);):P

и аз смятам че стана интересно...

 

а и не мисля че сме много далеч от темата, защото всеки на базата на опит и това което знае за различните клавири споделя своите впечатления защо харесва или не Kurzweil...

 

аз само веднъж съм свирил на Kurzweil К2500 и клавиатурата доста ми хареса, както и възможностите му. а и това което съм чел за тази марка също.

не мога да кажа че не съм пристрастен към тази марка, но за съжаление все още не притежавам такъв клавир,... поради финансови причини... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбирайте погрешно!

Аз съм "за" за мохабета с развитие! По принцип освен в "Китара" на другите места е мъртвило и е добре че тук е живнало. Просто мислех че още малко може да се каже за "Курцвайл" - все пак и да погледна в сайта им(какъвто и да е той) няма да разбера нищо, така че разчитам на вас да поспорите за или против..

Respect! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така че разчитам на вас да поспорите за или против..

Respect! :D

Абсолютно и аз така!!!! :cheers::happy:B) И не само за Курдзвейл, ами и за самплери, и за арпеджиатори и за какво ли още не, пък те хората си говорят за цени :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...така че разчитам на вас да поспорите за или против..

Respect! :D

щом каза да поспорите бъди сигурен че поне 10 човека ще скочат за това :happy:B):D

 

бъзикам се.

 

:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има какво да се каже.един готин синт:godbless:какво повече му трябва на човека:godbless:,но според мен ако започнем да отваряме за всеки един модел ситезатори отделна тема...нещата малко ще поистъпеят.това имах в предвид.нека си говорим и спорим.там се ражда истината:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.