Jump to content
Българският форум за музиканти

Таланти на 60


Motorista

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Искам да ви покажа два различни свята, които всъщност са много еднакви.  :virtuoz: Не е важно на колко години си, а колко са големи мечтите си. Направих този избор от песни, за да ви покажа едни познати концепции, с които сякаш всеки ден всеки от нас музикантите се сблъсква. Какво мислите по тая хаотично формулирана тема?

Ето ви първият свят: 

Това видео показва, че клавиристът (дори на 60 години) е способен да прави шоу и да е със сценичен костюм. :Piano:

Ето го вторият свят: 

Този самодеец показа на света, че само един език е важен - езикът на музиката. :punk_guitar:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя наистина е хаотично формулирана,тоест, бих казал от гледна точка на китарджия,че му е супер трудно да пее и свири едновременно това парче на човека от второто видео,Йоми си го  свири с неговия маниер,и аз,въпреки ,че се майтапя добродушно с метъла признавам Сабат за голяма банда  и това колко сме го свирили не е истина -

То като си обичаш музиката и до 70 години да избуташ пак ще си същия и пак ще свириш,не пуска това,няколко години не свирих,но това ти е душата и айде пак..а жената ще ме утрепе,че вместо кола си взимам китарка.. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ И какво излиза, май че и на възраст може да не можеш... Т.е. да си аматьор? (за видео 2 става дума)

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този фен е в час,набляга на пеенето и затова го свири като на акустична малко ритъма,то няма как иначе,отделно няма туанга на гибсън и хъмбъкърите,а най-вече ме впечатли,че реагира  бързо да свали микрофонията от пота в края ,това не знам страт ли е ,но си е трудно да изкараш по твърд звук със сингл койл адаптери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ И какво излиза, май че и на възраст може да не можеш... Т.е. да си аматьор? (за видео 2 става дума)

Зависи какво се разбира под аматьор. 

Има случаи на слаби професионалисти и добри аматьори.

 Когато става дума за музика, аматьорите лично аз ги приемам за ентусиасти :)

Не смятам , че възрастта и  професионализма  са пропорционални по някакъв начин .

 

Все пак 60 години не е чак толкова много . Сума рок звезди ги  задминаха и още подскачат по сцените :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оценявам и двата индивида и мисля че след толкова упорит труд и дори модернизация в първия случай няма как да не се получи успеха.Бъркам ли се или този втория китариста беше Пешо Сливнишки от Диана Експрес?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.