Jump to content
Българският форум за музиканти

150 Вата усилвател за 150 лева


LOE

Recommended Posts

За 150 лева? Сега ще кажеш, че пак се заяждам, ама като си го купиш за 150 лв. - обади се да те черпя нещо.

Иначе усилвателя е много як! Стерео :metalist: Точно като за мен. :metalist: За съжаление не живеем в щатите за да си го купим за 99$ а тук се внасят от Филибе, и цената им е все още старата в евро + ддс + мито и транспорт. Който не ми вярва да се обади да пита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 150 лева? Сега ще кажеш, че пак се заяждам, ама като си го купиш за 150 лв. - обади се да те черпя нещо.

Иначе усилвателя е много як! Стерео :metalist: Точно като за мен. :metalist: За съжаление не живеем в щатите за да си го купим за 99$ а тук се внасят от Филибе, и цената им е все още старата в евро + ддс + мито и транспорт. Който не ми вярва да се обади да пита.

Еми ако се разходиш до щатите. Тук цената ще е 100 евро, демек към 200 лева, а митото скоро няма да го има, поне цените би трябвало да са сходни с тези в останалата част от европа.

 

Така като гледам правилото за еднакви цени в различни валути спрямо САЩ и европа си важи.

 

stratocaster - компонентите предполагам че са същите, които може да намериш във всеки евтин амп, предполагам че не са ползвали български части за да намалят още цената спрямо китайските :metalist:

 

аз четох малко ревюта - никой не се оплаква от калпав звук, единствените забележки които четох са по отношение на гейна - нещо което може да се очаква

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ От където и да го въртиш за 150 лв. неможеш да си го купиш. Ако го намериш за 200 - пак ще те черпя :metalist:

Както и да е дайте да не обсъждаме цената и заглавието защото е ясно, че това няма как да стане. Само ще кажа, че съм говорил с вносителя и цената на едно такова усилвателче (защото то е много малко, може да се носи в чанта) + 2 колони 1 X 12 карвин вега излизаха към 1000 лв. И реших, че по-добре да си купя 2 рандала за тея пари. Е, в крайна сметка си взех 2 лампови ВМБ-та общо за към 800 кинта и съм пре доволен. Пак казвам ако ми го бяха продали за 150 евро както вървеше в Германия - щях да си го купя.

 

Аз също съм чел доста ревюта и за тея пари е убиец. Имам в предвид цена/качество. Тук в пълна сила важи за каквото плащаш - това получаваш. Никой не очаква да извади звук като усилвател за 1000$. Аз бих си купил такъв. Има си балансиран изход, сенд, ретърн, чист канал... бе за процесор се е утрепал. Пак повтарям в този ценови диапазон. Иначе и аз предпочитам да имам Меса 2:90 или Маршал 50:50 или нещо такова... ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на запад тия я ги ползват за бекинг ампове

АКО ИСТИСКИЯТ ТИ АМП КАПНЕ ПО ВРЕМЕ НА СВИРЕНЕ

вклюваш мьника и си готов

пьк е и лек за пренасяне

за 100 долара определено бих го взел за бекинг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 100 гущера - какво му плащаш?

взимай и бегай - каза вуйчо- когато като мальк бях хвьрлил око на мабокс колите на брат му(по малкия ми вуйчо)

ТУКА ВИНАГИ щЕ МУ ВЗЕМЕш 200 ЛЕВА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мм не става толкоз лесно! :bravo: Ше ми излезе по ефтино ако си взема като се върна в Германия, вместо да бия път до USA и обратно...

Освен ако не изюркам един приятел да ми го поръча и да го прати по пощата...

Редактирано от Stone Free
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.