Jump to content
Българският форум за музиканти

здравейте!


philphil

Recommended Posts

:P ей съвсем сериозен съм ,обаче не знам как да се искажа и за тва се постарайте да ме разберете..........нали знаете онез китари с острите върхове, такива форми ,като на китариста на ПантерА.....няква такава ,чевен цвят, с флойд роус и т.н. ....дайте някоя снимка или инфо и горе долу по колко мангизи варват......

 

побързайте ако може....

 

 

. . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си се разбързал толкова, иди във Фактор, там има китара Уошбърн като на Д. Дарел.

Редактирано от DILETANT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да де м не знам изобщо къде се намират тия магазини......имах предвид да ми дадете цени и такиа работи.....сес се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая китара в фактор е уошбърн и е толкова далече от дарелска китара колкото може да бъде

 

свирил съм на нея, няма флойд, адаптерите са чесно казано прекалено слаби за подобна музика, към формата нямам забележки но грифа не е удобен

 

цената не е висока, все пак това е играчка подобие на китарата на която "прилича"

 

 

а добра китара деан с флойд струва над 2500 лева

 

трибют модела който ми хареса на мен, тоя с ръждата, струва над 5000 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да де м не знам изобщо къде се намират тия магазини......имах предвид да ми дадете цени и такиа работи.....сес се

Като отвориме магазин ще ти дадем цени. До тогава ще се наложи да идеш и да питаш и най-вече да ползваш търсачката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.