Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ за звукозапис


Recommended Posts

Здравейте :),

искам да започна да записвам кавъри вкъщи, съответно за да мога да подобря себе си, а което ми хареса да кача някъде (Youtube, например). Проблемът е, че хал-хабер си нямам от какво имам нужда, а дори и да знаех, не съм запознат нито с продукти, нито с нищо. Можете ли да ми помогнете, като имате впредвид, че започвам кажи речи от нулата. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един безкраен въпрос с много безкрайни отговори. Ако ще е за 2-3 кавъра, дай на някой 100-200лв. да ти ги запише и не се занимавай.

Много четене, пари, техника, акустично третиране и да не говорим за софтуера ;)

Ако пък си решил да правиш студио - задели едни 5-6 бона и може да мислиш за някаква евтина техника за записи.

Нещата са доста разнородни.

Ако не си претениозен - можеш да записваш с USB микрофон за 100лв и пак да ти харесва....всичко зависи какво искаш да постигнеш, като резултат.

Но при всички случаи имаш много за учене :)

Успех.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми се развали опела и не ми се дават пари за майстор ( не се бъзикам)  - разбрах с питане, че ми трябва динамометричен ключ, нов разпределителен вал, масло, филтри, гарнитура за главата, силикон за картера, комплект глухи ключове и гараж с канал.  Обаче дори и да си купя и намеря всичко и аз не знам откъде да започна, а съм по напред с информацията в случая...

  • Like 7
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динамометричен ключ имам - ще ти услужа :)

Освен това всеки знае, че се почва с подритване на предна лява гума!

Редактирано от presly
  • Like 7
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, да,.....току що в една друга тема ме упрекнаха че съм се подигравал......

може и през задницата да се влезе в двигателя....ама що с лошо?

поздрави

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.