Jump to content
Българският форум за музиканти

за Digitech Gnx сериите


kiki vai

Recommended Posts

ми можеш да провериш в ценовата листа на Фактор

иначе аз съм свирил на 2ката и много ме радва, звучи леко цифрово, обаче за бичкия е много подходящ :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

епа на мен си ми я отваря ценовата листа, сигурно немаш инсталиран акробат риидера

хайде за да те улесня

Модел - цена без ДДС, с ДДС

ГНХ 1 - 472, 567

ГНХ 3 - 600, 720

ГНх 4 - 1025, 1230

ГНХ 3000 - 795, 954

цените са в лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГНХ 3000 е на промоция - 900 до края на месеца!

вьв Фактор де

 

звучат си цифрово ,ама са хубави

марката си е марка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам GNX 1 и за него ще кажа следните неща:

 

1. Има доста възможности за моделиране на звука и те определено са добри.

2. Не звучи потресаващо цифрово както много други процесори.

3. Има някви милисекунди дупка между смяната на блендите, което е малко кофти.

4. Интелигентния пич шифтър е сложен преди драйва, което го прави неизползваем, освен ако не се ползва драйв от друго място.

 

Boss-a (GT 8) не съм го чувал, ама доста хора казват, че е по-добър вариант от GNX-a.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
Boss-a (GT 8) не съм го чувал, ама доста хора казват, че е по-добър вариант от GNX-a.

 

Е, все е цифрово, както и да го погледнеш. По-добре си намери нещо от по-старите серии с ламбе. ТОНИ продава Valve FX, виж в ебей за GSP 2101 и т.н.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако действително си се ориентирал към процесор бих ти препоръчал gnx3000 и gt-8.При боса обаче ще ти отнеме доста време да се обучиш ако естествено не ти стигат 200-те фабрични бленди.При дижитеха нещата са значително по-прости и резултата също е добър. Ако имаш възможност пробвай ги. Успех. :rockon::virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ти препоръчвам ако имаш някое другарче в чужбина! Да си го земеш оттам!Защото разликата в цените е убийствена!

Аз си взех GNX 3000 за около 600 лева - нов, а тука това не можеш да го направиш!:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте и от мен,

имам GNX 3 преди да го купя пробвах VOX не си спомням коя модификация беше сори ама имаше ламба. Сега вокса беше наистина добър спор няма, ама нямаше уа педал пък и никакви други. Всичко се включваше с ръка иначе много лесен за ползване.

Сега за моя любим GNX 3, стана любим щото не съм съжалил и за минута от както съм го взел. С тоя ефект просто не може да ти умръзне да свириш. Има хиляди възможности, можеш да докараш какъвто звук искаш, просто не можеш да му се наситиш. Пускал съм го на няколко места на сериозни системи звука просто къса глави. На слушалки свиря по принцип и с добри слушалки всичко е ок. Един голям плюс е това че можеш да записваш песните си има си рекордер ако си сложиш и карта с памет просто .... неам думи. Абе всичко зависи с колко пари разполагаш след като го знаеш тоя отговор насочваш се в този диапазон и почваш да пробваш, защото всичко е субективно, пък и много зависи какво искаш да свириш. Бос не съм пробвал ама не ми се и пробва вече ... това е ефекта за мен - GNX3 :(:surprise::surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че това е ВОКСа.ЦЪК Семплите му звучат страхотно. Ще е добре да се сравнят с Бос и Дигитек. Модела за които говориш обаче е без експрешън и т.н.т просто за него си купуваш допълнително педалиера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.