Jump to content
Българският форум за музиканти

Парче за джем


Recommended Posts

много ритмично и готино ама трябваше малко по-дългичко :bravo: Но много ти благодаря за участието.

честно казано без да те хваля излишно ,мисля че след твоето соло звуча смешно и затова не посмях да се натрапвам дълго:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Eм боли не боли свири ми се ......... :blink:

 

http://media.putfile.com/cinor

Екстра е Биска :bravo: !Аз ли само долавям Скофийлд-ската замятка? :D

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си само ти. Откакто ме зариби по Скофийлд го слушам много и се усеща определено влиянието в това солце. Страшно хубаво сте се справили и четиримата... Ще ме накарате да си преинсталирам софтуера за записи и да пробвам да го загрозя :D

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми и аз се престраших,... веселба да става <_<:D

В Г-майла е, непосредствено след солото на kolio_k :headbang: И да не се смеете много, ей :headbang: от тоя стил така или иначе не разбирам много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eм боли не боли свири ми се ......... :D

 

http://media.putfile.com/cinor

Екстра е Биска :D !Аз ли само долавям Скофийлд-ската замятка? :P

 

Владо

Владо, ем некак си тъи се получи, уж Скофилд не ми е много лиубим ма кво да се прави ....съдба :headbang::headbang:<_<:dance::lol::D:D:D:D:D:D:D:D

 

Ми 'аиде боцкаи и ти .

 

Ултрамега, много гот' почва но много кратко ..

Редактирано от tocata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми и аз се престраших,... веселба да става  :lol:  :D

В Г-майла е, непосредствено след солото на kolio_k  :headbang: И да не се смеете много, ей  :dance:  от тоя стил така или иначе не разбирам много...

Сори ама нещо не можах да го намеря :headbang: В моята кутия има само 2 неща ама и двете си бяха мои

 

честно казано без да те хваля излишно ,мисля че след твоето соло звуча смешно и затова не посмях да се натрапвам дълго

 

Благодаря ти за комплимента,но идеята беше точно всеки,който иска да участва .Не се притеснявай свири колкото тие кеф дълго <_>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

, уж Скофилд не ми е много лиубим ма кво да се прави ....съдба :D:D:headbang::headbang:<_<:dance::lol::D:D:D:D:D:D

 

Ми 'аиде боцкаи и ти .

 

Ултрамега, много гот' почва но много кратко ..

Мен ми звучи леко Бек-ски...с тези готино контролирани бендове ...но всъщтност си е съвсем оригинално...вчера си джемвах на този плейбек..много зарибявашо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори ама нещо не можах да го намеря <_< В моята кутия има само 2 неща ама и двете си бяха мои

еми там е, в muzikant.org@gmail.com, password: mymusic, под етикет Stone Free, казва се "c minor(stone free)"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, пичове! Случайно попаднах на тази тема и много се зарадвах на инициативата. Идеята е чудесна, защото така може да си сверим часовниците с другите , а това е начина да се дърпа напред. Та в тори ред на мисли ще споделя и аз малко импровизация върху зададената тема! Ще се радвам на мнения и съвети от ваша страна , за да мога да работа върху себе си, защото се чувствам стигнал до някъде, но предполагам , че имам още какво да уча!

Ето го и линка http://media.putfile.com/filibeto-rules

 

п.с. Между другото само, незнам на кой е изпълнението на китарата на първия хорус , но мисла че това момче има нужда от малко повече въображение, защото това което чувам е поредното скучно и безидейно нареждане на пръсти по грифа на китарата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. Между другото само, незнам на кой е изпълнението на китарата на първия хорус , но мисла че това момче има нужда от малко повече въображение, защото това което чувам е поредното скучно и безидейно нареждане на пръсти по грифа на китарата!

мисля че можеш а) да намалиш малко твоето въображение и б) да не се изказваш неподготвен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, пичове! Случайно попаднах на тази тема и много се зарадвах на инициативата. Идеята е чудесна, защото така може да си сверим часовниците с другите , а това е начина да се дърпа напред. Та в тори ред на мисли ще споделя и аз малко импровизация върху зададената тема! Ще се радвам на мнения и съвети от ваша страна , за да мога да работа върху себе си, защото се чувствам стигнал до някъде, но предполагам , че имам още какво да уча!

Ето го и линка http://media.putfile.com/filibeto-rules

 

п.с. Между другото само, незнам на кой е изпълнението на китарата на първия хорус , но мисла че това момче има нужда от малко повече въображение, защото това което чувам е поредното скучно и безидейно нареждане на пръсти по грифа на китарата!

Ти май си правиш ташак с коментарите си и с "импровизацията",която си направил!!! :unsure: Да си жив и здрав!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак тази сутрин зацепих,че PODxt може да се ползва като саунд карта чрез УСБ порта.Саунда и свиренето нещо ич не ме кефят как излизат тази сутрин,но в името на джем-а ето и моя принос:

 

CMinor Jam(Vlado)

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух всички хави и страшно се изкефих.Владо, забил си много яко и саунда ти е супер :ph34r:

 

Варианта на SIb е също изключително добър.Много добре изсвирено и със страшно много вкус ;)

 

Мистър Муун явно е шегаджия. :) И в неговата версия има готни моменти,макар ,че той се е опитал да ги избягва.Предполагам,че когато свири сериозно е доста добър.

 

При Стоун фри чух изявено блус присъствие в свирнята и в саунда ;)Супер

 

Много се радвам,че толкова много хора харесаха плейбека и записаха свои варианти ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.