Jump to content
Българският форум за музиканти

Парче за джем


Recommended Posts

Много иаки неща чух , Владо, разцепил си Търнава на 2 иако свирене ;) демонстрира..... ;)

 

SIB е ударил просто невероиатно .... ;):):D

 

Mr moon - макар и малко прекалил в експерименталните търсениа също ме изкефи.... :ph34r::);)

 

Наистина е хубава идеиата на Колио, така можем да гепим (учим) един от друг :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Реших и аз да добавя частица от мен в този Jem. Парчето е в Гмейл-а. Лейбъл килър. Поздравления за идеята и дано ви хареса.

 

:twisted: Марио :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино е и ми харесва,че е блузи :) Само дето мисля,че не е трябвало да записваш върху солцето на Гео :)

 

п.п.Явно много хора харесват да понасвирват блус,затова ще постна някой такъв плейалонг ,като намеря подходящ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй..зарибих се...ако остане време ще запиша нещо скромничко тия дни.... :hello: ....но наистина след това соло на kolio_kросто малко ми е неудобно :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е идейно.Кефи ме.Бих искал да се пробвам и аз.Къде трябва да го кача после?Не съм много на ясно. :mellow:

Редактирано от YAVOR_GUITAR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,радвам се,че ти харесва.Виж тук http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=2766 обяснено е много гот.Парчето се намира в папка Колио_к

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и аз успях да се разпиша със участие тази вечер след като се върнах поуморен доста от работа...имах нужда да пораспусна малко така да се каже. ;) ...звука е отвратителен но нямах свестен микрофон и сложих това микрофонче с което говоря по скайп пред говорителя ... то толкова може горкото:D Нарочно оставих и части от прекрасните забивки на Коко и Гео защото не мога да им се наслушам много ме кефят наистина....в името на джема само на прима виста без подготовки :hello: в gmail... директория Telerig. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и аз успях да се разпиша със участие тази вечер след като се върнах поуморен доста от работа...имах нужда да пораспусна малко така да се каже. :) ...звука е отвратителен но нямах свестен микрофон и сложих това микрофонче с което говоря по скайп пред говорителя ... то толкова може горкото:) Нарочно оставих и части от прекрасните забивки на Коко и Гео защото не мога да им се наслушам много ме кефят наистина....в името на джема само на прима виста без подготовки :hello: в gmail... директория Telerig. :)

Хееейй страхотен ефект - приличаш на моменти на Ерик Джонсън :) много яако звучи...

С каква китара свириш ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хееейй страхотен ефект - приличаш на моменти на Ерик Джонсън  много яако звучи...

С каква китара свириш ??

 

Еее много ти благодаря...не заслужавам чак такъв комплимент наистина...китарата не е скъпа нисък клас е, но наистина е много сполучлив и хубав инструмент - LTD - H 207. А ефекта е от PC микрофончето . :)

 

Страшно много ми хареса,жестоко си ударил  И саунда си е напълно читав

 

Много се радвам ако наистина ви харесва.....давайте следващото. :D:) :hello: :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всички,които искаха вече удариха на това парче,може би е време вече да изровя нещо ново.Много съм доволен,че толкова много хора харесаха идеята :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.