Jump to content
Българският форум за музиканти

Моята Музика


Boris

Recommended Posts

Това е мястото от където може да чуете някои мои песни:

 

http://www.bg-sonic.com/members.php?id=60

 

Бих ви препоръчал: Mistake, Alone, Две звезди, Anna, Thief's Lullaby, Icy Fairy Tale.

Другите също не са лоши, но са по-стари като записи.

Очаквам мнения!

Благодаря!

 

P.S.

Вие също може да качвате ваши произведения на този сайт и така да ги популяризирате.

Късмет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих си пуснал някои от нещата, отново ;)

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КРИТИКА И БРАВО - по равно

Ще опитам конструктивно критикуване какво ще стане - не знам B)

 

аранжиментите на Румен Бояджиев когато не са за ФСБ са около и под средното ниво.

Останалото е плод на М Н О Г О труд и го оценявам по достойнство. браво!

Сайта на пръв поглед не ми хареса.

Хубаво е че има описани през кои години се случва всичко защото си мислих че са от най-късно 1990. От днешна гледна точка всички парчета са меко казано архаични. Ако са правени за удоволствие - ЕВАЛА. Ако са за продажба - ЖАЛКО. Естрадата лъха отвсякъде - (не съм против естрадата но са споменати стилове като NEW AGE и Easy Listening, Mood Music като от диск за лиценз фрее мюзик, а в такива дискове няма "естрада" и през годините ако вземете различни колекции ще видите как се променя стила към днешна дата.)

Успехи занапред.

Важно да поработите върху избор на бленди и т.н. Много фабричните звуци/настройки (или поне така звучат в цялостното произведение). Хармонията - ОК, но и тя с архивен привкус. Излезте от 90те и влезте в 2007. Отново БРАВО за цялостния труд. Имате сериозен ресурс не се подлъгвайте по "светилата" за да имитирате различни техни неща - можете го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло много ми допада музиката ти.Избора на цигулка и флейта е много добър(по мое мнение и вкус), но и колегата ®jabatajabata е прав за нещо - можете да вкарате свежестта на 2007 за в бъдеще...тези нека си останат така(все пак това е част от вашето миналото).

 

 

 

Айде поздрави и само напред пък нека да са си с комерсиална цел...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ei, Blagodaria vi na vsi4ki, kakto za pohvalite, taka i za konstruktivnite kritiki. A vtiah razbira se ima mnogo istina. $ast ot taia istina sam ia osaznal ot tosta vreme i poradi tazi pri4ina rabotia v druga nasoka.

Blagodaria vi!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си фен още от Банг :D Но да потвърдя фенството си и тук!

 

jFog стари трашъре :D:blink:

 

Anna e много добро мдам. Kaто че ли най-много ми харесва.

 

п.с. Борис, пиши на кирилица, защото:

 

"Пишете на кирилица!

Използването на кирилица при писане тук е задължително.

Ако нямате инсталиран необходимия софтуер, използвайте вградения кирилизатор на форума. (за повече информация тук)"

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, че ме подсети. Понякога съм доста разсеян и забравям да превключа на кирилица.

А благодаря и за хубавите думи относно музиката ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.