Jump to content
Българският форум за музиканти

пробно полуакустично


peshoy2k

Recommended Posts

доста е несериозно откъм свирене, записвано и сложих само мастър компресия, нема абсЕлютно никакви ефекти, веселяшко таквоз, бирено :happy: . Ха да видим дал ша познаите на кого е оригинала :happy:

 

http://www.cmusicforum.com/pi/EV%20H%20and%20K-04.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив супер готино е.Напомня ми като атмосфера на ZZ Top.Супер много ме радват такива музики.Винаги като карам кола ги слушам.

 

Супер :happy::bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив супер готино е.Напомня ми като атмосфера на ZZ Top.Супер много ме радват такива музики.Винаги като карам кола ги слушам.

 

Супер :):)

:D радвам се много, благодаря за слушането на двете парчета, може ли да замоля за паралелна оценка, едното е правено уж по всички правила с компресиии, ала-бала, а другото не е пипано. В крайна сметка кое ти звучи по-меко и приятно, знам, че се различават жанрово, но все пак :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен спецялно второто парче звучи по гот,защото ми идва по пълно откъм честоти.В първото ми се губят малко баси.Иначе китарите звучат много гот.Само искам да подчертая,че:

Нищо не разбирам от записи,така че едва ли съм подходящия човек за подобна преценка и освен това стилът на второто парче ми е значително по близо до музикалните вкусове(макар че от друга страна едно време свирех само траш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти, аз самия съм очарован от второто и го чуствам доста реалистично. Звукът е много близо до това, което аз самия чувам докато свиря, а се получи много лесно, много силно, като не чувам премодулации, няма шум от компресори, даже ел китарата, понеже вчера беше късно е записвана тихо, а щеше да стане много по-добре ако бях увеличил амп-а. Може да се заблуждавам, но ето приятелката ми и тя вика онова много по-глухо и слабо. Това, че не разбираш от запис е ПЛЮС според мен. Изключително съм ти благодарен за прослушването и изобщо за отделеното време :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cmusicforum.com/pi/EV%20H%20and%20K-05.mp3

 

тва е малко пипнато, баса е истински и съм сложил малко гласче, с това се издавам съвсем на какво е кавър :) , не че прилича особено де

 

как е баса, другите инструменти са резнати откъм баси малко, гласа съска нали или е поносимо.

 

пп само откъсче съм постнал, то няма смисъл от повече да ви надувам ушите де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.