Jump to content
Българският форум за музиканти

Джендема - Разговор с дядо


Recommended Posts

Ако ми дадеш линк към песента (на ПМ (разпространението на warez в тоя форум е НАПЪЛНО забранено B) )) ще видя какво мога да направя по въпроса :)

 

Ае со здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми дадеш линк към песента (на ПМ (разпространението на warez в тоя форум е НАПЪЛНО забранено :) )) ще видя какво мога да направя по въпроса B)

 

Ае со здраве!

заповядай...:

 

 

:)

Редактирано от Mephistofel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходи си купи албума (ако може да се намери)...

Пичовете от Джендема бяха тъй добри да си напишат акордите към парчетата ако се не лъжа:singer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем тя песента е супер лесна, тъй че не ми е проблем и да я табна. Ако довечера ми остане време ще запиша и каквото извадих днес към 2:30 и ще я доизвадя цялата :happy:

 

Хмм... тая песен "Разговор с дядо" ми напомня малко на една на The Doors :singer:

Редактирано от vlex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич не съм я извадил цялата, а само до електрическите китари, НО то натам продължават да се повтарят същите акорди! Значи в общи линии имаш Аm, D, C, E и G. Скапа ми се гитар прото иначе щях да ти го табна в gp5 формат... :godbless: А да щях да забравя че имаш на ре акорда един хамър он и после пул оф с кутрето на сол тона (трета позиция)... Дано си разбрал :)

 

clp2.jpg

 

и т.н. и т.н.

 

Надявам се да съм помогнал поне малко... Скоро ако ми остане време ще я табна и ще я прибавим към таб архива :)

 

Ае успех!

Редактирано от vlex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.