Jump to content
Българският форум за музиканти

О'шипка


Achiles

Recommended Posts

  • Отговори 107
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Сега това с водката са малко глупости, щото лично съм пил там яко кръстена бира. Направо имах чувството, че е от тия сокчета, дето се разреждат в литър вода. :) Затова - винаги бутилка! :no:

 

Това си пада малко офтопик, исках да кажа, че и в това отношение далеч не всичко е перфектно, но не трябва да се смърди. Нито да се прехвалва де. ;)

Редактирано от olygofren
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за бирата не знам :)

аз кофти водка долу не съм пил, горе в пицарията ми се е случвало, но долу всичко е било ОК (аз обаче се изказвам като пръв алкохолик :no: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто направете една разходка из другите нощни заведенията в центъра, не виждам кое е толкова по-скъпо.

Ами точно тва е проблема - че е на една цена с останалите заведения, които не са ъндърграун, буквално и преносно :no:

 

Я да пуснат бирата с 20-30 ст по ефтино и гледай кво става...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, аз викам най-добре да пуснат бира и кебапчета без пари, а твърдия алкохол да е на заводски цени (примерно 25 стотинки малкото), тогава ще е най-яко!

 

p.s. Няма ли тая тема да идва вече в Говорилнята?

Редактирано от VOSTOK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е к'ъф е проблема с погото не мога да разбера, к'во означава културна публика, 'ми свирете Щраус в зала България.

Донякъде проблема е ,че когато свириш на сцена висока само 10-20 см (не говоря заО'Шипка) ,съществува реална опасност някой от погото да мине от горе ти (което не е проблем ),а също и през цялото ти оборудване което ти е в краката.Не говоря наизуст ,случвало ми се е,и трябваше да раздавам шутове докато свиря :no: ,току виж някой се усети.Толкова по темата за погото.

 

Ценовия проблем ( не само в О'Шипка)...мисля,че по-голяма часто от публиката не търси място където да слуша музика(цитирам:аз музика моа и вкъщи да си слушам)а да отиде някъде и да се напие като сап за лопата.

Има и още работи за казване,но в момента не разполагам с необходимото време :)

Редактирано от Sad But True
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какъв е проблема със Шипка?

 

 

В смисъл, има ли някой някакво инфо относно ситуацията в клуба в момента или само общи приказки пак ще дъвчем? :no:

 

 

Не мисля че забавянето на един ремонт е толкова стряскащо или фатално, случва се.. справка - виж клуб "строежа".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, аз викам най-добре да пуснат бира и кебапчета без пари, а твърдия алкохол да е на заводски цени (примерно 25 стотинки малкото), тогава ще е най-яко!

Защо трябва да ръсиш глупости? Не мисля че клуба ще обеднее с 20 ст на бира, защото пак ще взимат добра печалба на всяка бутилна, а нещо такова би привлякло много хора колкото и да е символично. Все пак става въпрос за българска психика...

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, аз викам най-добре да пуснат бира и кебапчета без пари, а твърдия алкохол да е на заводски цени (примерно 25 стотинки малкото), тогава ще е най-яко!

 

Защо трябва да ръсиш глупости? Не мисля че клуба ще обеднее с 20 ст на бира, защото пак ще взимат добра печалба на всяка бутилна, а нещо такова би привлякло много хора колкото и да е символично. Все пак става въпрос за българска психика...

Извинявам се, че ръсих глупости, ама помислих, че всички това правим... Намаляването на цената на бирата не го виждам. Някак не си представям как наемът се плаща сам, нито заплатите на персонала идват от нищото, нито тока и охраната и въобще. При това бирата в о!шипка не е особено скъпа, разбирам да е 3 лева, да се цупиме. Не може нощен клуб да продава на цените на клекшоп, колкото и фенски да е настроен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какъв е проблема със Шипка?

 

 

В смисъл, има ли някой някакво инфо относно ситуацията в клуба в момента или само общи приказки пак ще дъвчем? :(

 

 

Не мисля че забавянето на един ремонт е толкова стряскащо или фатално, случва се.. справка - виж клуб "строежа".

Да ве аз докато изкажа съжаление и се раздрънках, а ми е любопитно...

т'ва е за т'ва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента инфото, което имам от близки хора в клуба е:... РЕМОНТ!

Напълно ясно е! Всяка година се случва! И всяка година някой кретен ви намира тема да си чешате езиците! Истината е, че всички вие недоволни и доволни от О!Шипка нямате търпение пак да си махате главите там и за т'ва се суетите като баби на опашка за месо (например). Абе като не ви харесва тая месарница к'во се от нея месо взимате?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак по-запознат от запознатите, а? аз пък имам инфо че нещата са на зле ама на много зле, просто феновете на клуба да се готват за най-лошото :(

 

освен това понеже тва е болна тема, не че скоро ще има значени де:запомнете най-накрая че клуба НЕ Е собственик на бара и не определя цените на тъпия алкохол!!! :read:

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да съжалявам за хората, които не са изпитвали яките чувства да си на концерт там и да почувстваш атмосферата на Шипката. Многократно групи и фенове са доказвали, че не е нужно да имаш огромна сцена и огромно пространство пред нея, за да стане хубав концерт, нерядко по-хубав от по-мащабните концерти в София. Не разбирам и хората, които се оплакват от цените там. Аз лично отивам да слушам или да правя музика не да се наливам с алкохол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.