Jump to content
Българският форум за музиканти

Day40 - Circles


edgecrusher

Recommended Posts

кефи :hello:

мелодийката е готина(тази дето някои казват да я махнеш- остави я)

като цяло звучи глухо - но каза че ще презаписваш

барабните - какво не са зле

ако влизаш в студио - може да си ползваш ритьм китарите и баса

като им се сложиш еквилайзьр и разни чудесии - сигурно глухотата ще изчезне

само солото го презапиши

като идея е добре - вписва се , но малко го планувай и избистри като тонове(изсвирване)

и тоя звук за соло не е добьр

направо в студиото с амп избичен(е затова си планувай солото - за да не плащаш за импровизации - докато се получи)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да записвам в студио. Поне не за сега, у дома си имам условия, хардуер и софтуер за свястно демо. Времето само е проблем. Ще имам предвид това, което казваш за солото! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубавото на солата тип слеър е че лесно се измислят в движение :greenangel: но после трудно се повтарят

 

сауда е доста глух, вокала е доста хриптящ

 

рифа на куплета е запомнящ се, инъче като цяло лично на мен ми идва прекалено веселяшко.. т.е. леко и несериозно

 

не ми създава някаква специфична емоционална картина, но това е от лошия запис според мен.. яко ъндърграунд :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Най-накрая намерих време да направя новата версия на това парче. Изцяло презаписах всички ритъм китари и бас. Но най-голямата разлика идва от барабаните, които са дело на Mengel и са трепач. За този микс използвах старите вокали и сола, но като цяло смятам че се получи доста по-добре от първоначалния вариант. Доста си играх и с еквалайзерите....

 

<< Day 40 - Circles>>

 

Надявам се, че ще ви хареса! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера го чух..ама нямаше време да пиша...та

Барабанките яки дя,ама са леко на дзаде , постави се на мястото на ''барабаниста'' като мискираш

:)

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера го чух..ама нямаше време да пиша...та

Барабанките яки дя,ама са леко на дзаде , постави се на мястото на ''барабаниста'' като мискираш

:)

Хмм, уж гледах да се по-силнички...що ли така е станало? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.