Jump to content
Българският форум за музиканти

Имам питане за


wiggery

Recommended Posts

Здрасти, искам да ви попитам някои има ли впечатления от тази китара. Може ли да ми каже защо е по- добре 1 двоен и 2 единични адаптора вместо 3 единични както е Squier Strat-a ? Искам вашите мнение щото си има момчета дето разбират, пък на мен никой познат не може да ми обясни.

Благодаря, предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"двойния" адаптер е в 90% от случаите по добре от единичния, поне според мен

 

единичните не стават за тежка музика изобщо, имат прекалено много шум и микрофония, и нивото им е слабо

 

инъче чистия им звук е хубав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и комбинацията от 1 хьмбькер и 2 единични е много сполучлива!

 

а сьм пробвал и даже бях избрал за един китарист с който свирех

скуаяр шоу мастер с 2 хьмбькера и флойд роуз

напьлно си заслужаваше парите - 400 и незнам колко лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно (:

За тежка музика хъмбъка е задължение.

А аз, като ми купуваха Squier-а ги не знаех тия неща и ся правя брутален нойзкор вместо Crazy Train ._.

Ако ше си дет метъл пък най-добре я вземи с два хъмбъкера. Washburn имат доста евтини такива и май вадели приличен звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не чак толкова дедметъл няма да свира.

А предложения от къде да си купа китарата ще ми дадете ли?

Доколкото знам имало магазин някъде при ЦУМ ... в малкия ЦУМ също знам, че има.

А сум чувал за Райзинф форс.., но незнам къде се намира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то във раздела за пазаруване има тема в която се обсъждат магазините виж я и си избери някой.но ако не ти трябва спешно можеш да си земш по коледа с намаление.пр. има IBANEZ сет за 400лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм със шоумастър с 1 двоен и 2 единични,горе-долу съм доволен,някои казват че имат нужда от ъпгрейд тези китари и ши взема да пробвам... :)

Редактирано от rocker_vn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за твърдата музика - задължително е хъмбъкер на бридж!

аз със сингъла на моя страт най-твърдото което изкарвам е нещо като алтернатив (тоест горе-долу леко) или гръндж + 2 пъти повече шум от звука (това е добре да го има за този стил)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и комбинацията от 1 хьмбькер и 2 единични е много сполучлива!

 

а сьм пробвал и даже бях избрал за един китарист с който свирех

скуаяр шоу мастер с 2 хьмбькера и флойд роуз

напьлно си заслужаваше парите - 400 и незнам колко лева

имах същия и го продадох на 1 година съвсем нов за 300 кинта с калъф :P

 

единствената ми забележка към тая китара е прекалено дебелия гриф, и тъпата фендерообразна чофка

 

комбинацията от среден + нек сингъл е много добра тей като действат като раздалечен хъмбъкър и тона е много специфичен, и според мен по-добър от този на един сингъл койл адаптер

 

инъче китарата нямаше забележки - напълно свируема.. ако може така да се каже B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същата китара и съм доста доволен , свиря си абсолютно всичко на нея. Но и аз смятам , че малко е по-дебел грифа , както и да е свикнах и ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.