Jump to content
Българският форум за музиканти

Паралела


fragile

Recommended Posts

Браво - голяма свежест - само направи ниските още по-"дълбоки" ;)

Краят ми дойде неочаквано, но после парчето се пусна от начало и всичко се оправи :cheers:

Добро е!

Айде честито ;)

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:violin: baba thank you! :violin:

може ли някой да опредил какъв стил е това парче... защото някой кат ме пита та да знам как да му отговоря...

Редактирано от fragile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, ама то си е съвсем чист трип-хоп ;) , бе баба! :greenball:

 

П.П.:

Ама сега ще ме черпиш, иначе ще ти се обидя и ще спра да си го пускам :metalist:

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) имаш бира от мен, а тук в форума от "хеви метъл и жици не останаха девици" ;);):):)

за народа който слуша и друга музика едно линкче:

http://voxxlab.org/call4music.php

Редактирано от fragile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т'ва мисля е въпрос на вкус :)

Аз как да ти кажа мнение, като не слушам подобна музика и някак не ме влече, в което няма лошо - все пак има маса хора, на които им харесва! За всеки стил си има почитатели.

 

А от потребителите зависи да се пускат повече и по-разностилни парчета, което би било много хубаво, защото повече хора ще намерят "своята" музика тук.

 

Но не е само металургия (макар да преобладава) - мисля че и доста алтърнатив, поп-рок & 'жаз уклони има напоследък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз самия слушам метъл и всякакъв вид музика така че за какво говорим... просто от време на време нещо ме хлопва по главата и правя щуротии :twisted: ... иначе знам музиката тук е супер разнообразна не съм от вчера в форума слушам я с интерес и когато се изкефя давам мнение... :)

Редактирано от fragile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:happy: йо, 'бсолютно съгласен за "кефенето и мнението" :metalist::metalist::metalist::godbless: Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.