Jump to content
Българският форум за музиканти

имало подгряваща група


ronia

Recommended Posts

И ако някой ме подсети за 1 БГ банда да подгряла 1 чужда горе доле успешно

Ами аз мога да те сетя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт

 

 

Кого съм напсувал 'пичове, казах само че вече ще пия бира отвън докато вътре "свирят" на ....................... грамофон...

 

 

 

Аре стига да са и.ъ и убиеца на дарования...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ако някой ме подсети за 1 БГ банда да подгряла 1 чужда горе доле успешно

Ами аз мога да те сетя.

пантомайнд - добре

бтр - още по добре

ахат - и те 2-3 успешни - на пьрпьл и сабат и уайтснейк

sjk - на wasp -добре - препорьката - узаптявайте вокала да не дьрпа дьлги речи - за да не заприлича на Иван Лазаров -с ненадминатата пледоария от концерта на глен Хюз( който е бил - знае за какво става дума :D )

 

пантомайнд -SHADE OF FATE - е много як албум

-за да звукнете и толкова убедително на лайф - иска се още работа

пак добронамерено пожелание

( да си призная -смькнах го от чужбински торент - "я да чуя какви са ги направили наште" - и останах приятно изненедан - дали сте си го качили Вие

или ваш фен - не знам - но според мен е добра реклама)

 

сигурно има и други добри подрявания - ама трабва да си понапьна паметта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаам, пустата носталгия... :) Можело е хората с опита да направят нещо навремето, ама не са. Можеше да са полезни днес на тези без опит, ама не щат. Жалко. Поне да вникнат в горното мнение.

Т'ва го бех пропуснал.

Мно'о заядливи 'е.... Човек да не посочи, к'во не му харесва у нечие изпълние... Аре дерзай пожелавам да подгряваш МОТЪРХЕД...

 

 

П.С. Това е ЧЕСТ няма тън-мън

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Хора,често объркват Концертите или си живеят все още с по 5-10 касетки от 70те и 80те години :bravo:

 

Ама са Фенове де :dance:

без коментар. кратко & ясно. и жалко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

хей хорица не знам за 'кво си губите времето да пишете...казвал съм го и преди българска рок/метъл без значение къв стил метъл или рок не може да успее много защо защо ли замислете се всяка една бг група иска да е на върха (а от там най-лесно се пада),а защото едни от най-великите рокаджий се сабрали и направили една обща песен? Dio,Yngwie MalmsteenAdrian,SmithRob Halford и още мн мн други велики хора ... ето ви линк

не казвам нищо просто намеквам супер много за някой неща...но това е непосилно за обикновенните хора то държавата трябва да подпомогне или да се направи нещо най-великите групи се кефят да идват в Б-я...защо супер дива публика...държавата ни харесват (защото и тя е дива) всичко намеква само за див живот за каквото те пеят в песните си и им харесва и ние кво не уважаваме нашите групи каде е логиката логиката е там нека да помогнем на наще групи да излезнат извън Б-я и наще соло китаристи да си хванат истински групи :D и ние можем дори и по добре ;) само ако искаме и си дадем зор тогава те остават в мн по заден план кво металика ли? кво свират металика :D свирих 1 месец и вече свирих тяхни парчета и кво мн ли са големи има бг песни който още не мога да ги свиря мн добре :x затова "хванете живота си в раце" и да направим Б-я рок столица на Европа ;) и анти чалга плейс :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ В кой клас си? Да си чувал за граматика,правопис и пунктоация? Нищо не успях да разбера от горното изречение!

 

П.П. : Темата е от 2006 година ...

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Банда 15-16 годишни пубери, свирещи от 3-4 месеца едва ли биха могли да впечатлят печените музиканти тук.

 

На тази възраст SEPULTURA записват Bestial Devastation, а HELLOWEEN първия "Keeper..."...

 

По отношение на темата според мен разсъжденията тръгнаха в доста ялова посока.Причината за всичко е елементарна.Причината е, че в музикално стилово-отношение не съществуват повече начини за една група да бъде оригинална.

 

Затова са се навъдили манджии, защото за всеки каприз има подходящ стил музика.

Нещо колкото прекрасно за меломаните, толкова пагубно за групите.

 

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.