Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте :) 

Имам този модел слушалки --> ISK AT2000 BK 

41608.png

но когато ги включа в PC-то звука е ужасен. Въпроса ми е: Дали проблема е от слушалките или от другаде? 
И другият ми въпрос е този микрофон  

BEHRINGER C 1 
15635.png
Как записва моно или стерео?


Благодаря ви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Вместо ние да гадаен тук, какъв може да е проблема, вземи ги включи в някой друг компютър/плеър и ще разбереш дали е от слушалките. Съответно включи други слушалки в компютъра, да видиш дали е от него.

2. Моно записва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря за отговорите :)

Пробвах го на много, но резултатите са едни и същи много лошо се чува.
Можеш ли да ми кажеш този микрофон --> studiob1.l.jpg
как записва? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SP B1 и той моно записва.

Ама много станни въпроси задаваш, а никаква информация не предоставяш. Както все е популярно да се дават примери като за глупави във форума - все едно в автофорум да пишеш, не ми пали колата, може ли да ме посъветвате нещо?

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разполагам с BEHRINGER C1 и предусилвател + необходимите кабели.
Работя с Cubase 5, Adobe Audition и т.н, но този шум просто нямам думи..., сигурно е от вградената звукова на псто ми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти акъл имаш ли да се пробваш да записваш с вградената...  :slap:

Както се казваше във вица за зайчетата: "Момчета, тъя работа тей както я мислите няма да стане!" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е дали проблема ще изчезне до някаква степен след като си взема usb звукова карта? (Ако можеш да ми препоръчаш някоя от която имаш добри впечатления).
Иначе на старата ми машинка с вградената звукова карта се записваше много по-добре от колко с тази (шум си имаше, но беше няколко пъти по-слаб).

Благодаря Ви
за отделеното време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не звукне 3-5 пъти по-добре от вградената, но ако искаш да си 100% сигурен вземи от някоя за тест.
Аз ползвам бюджетен вариант Tascam US-122 MkII, има и други читави марки/модели на цени около 200 и нещо левс. Има такива теми, прочети там какво предлагат хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.