Jump to content
Българският форум за музиканти

Get back..


Hillbilly

Recommended Posts

Та,защото е голям християнски празник,реших да простя на бездарната банда Бийтълс,че не могат да свират и да си поджемя с тях.. :hysterical:

Моля феновете на бръмбарите,които не ми разбират странното чувство за хумор да не възприемат буквално горенаписаното и да не се връзват.

 

Трак -

http://www.guitarbackingtrack.com/play/beatles,_the/get_back_(2).htm

 

Накрая сам си се изхилих  на простотията,чува се от скайп мика ,с който записвам,щот женъта каза "Ти ся  АС/ДС ли ще свириш",ама не ми метна макара с конци по главата ..  :beer:

 

https://soundcloud.com/hillbilly-6/get-back

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не бе,каза ми -идиот, ти свириш ас/дс върху Бийтълс,ама на мен толкова си ми е междуушния обем (нема никой) :greenangel:

Началото е точно като класиката от 76-та 

It's a long way to the top
If you wanna rock 'n' roll

Ама бийта е различен,и затова става весело,то за мен това е джем - да дрънчиш класики със стари банди и да вкараш собствено виждане ,не пресвирване 1:1,

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,кво не е наред,бе форумци,никой не налазва - пак са 2 акорда на кръст,или ви е под нивото за скоростно/технично свирене?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е защо да не стържеме с класиките,може да се видят класици като Стоунс и братя Йънг как стържат върху "рок ми бейби" заедно,всеки със звука си -Джем..,

упражненията по ладове не ги наричам джем,също така не мога да се включа във високата летва на другаря Кире "Зайде",защото съм далеко от народната ни музика (абе ако го слушам 2 часа може и да спретна нещо)

Ама тука къв е зора -класик рок,или нещо пак обърках правилата на форума,дали не било за раздел кавъри..

Все си мисля,че ако се води форум за музиканти,трябва да има свирене в подобен раздел "джем" ,а не да четеме рекламки скрити или не..

едит2- всичко което пускам в раздела е изсвирено наживо като на концерт на една писта без никакви смесвания и лепене на тракове,освен да видя нивото и евентуално мидъл буст.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама те са едни класици върху други класици :)

Абе ще свиря отгоре, ама няма да съм изцяло аз виновен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам,явно може и глупости да пускам,но като вися без работа си свиря с компа и после го споделям,предполагам,че ше им е интересно на хората,които свирят тежък метъл да пробват да свирнат нещо от класиките с техния саунд,аз съм олд-скул..

Между другото,още една писта имаше със съвсем старо звучене,на двата адаптера на Гибито заедно ,ама тон-техника от аватара ми се разлая страшно по поредните непознати на стълбището и записа отиде..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аха,можело значи да се се свири с класиците, малко по различно от оригинала :)   :cheers2:

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hillbilly нали не си си мислил, че ще мине и тоя джем без гнило-капиталистическото влияние на Ричи Блекмор. :)

https://soundcloud.com/dreammind/get-back-2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.