Jump to content
Българският форум за музиканти

The Barbarones - Sounds Like Nothing (2013)


Xoce

Recommended Posts

Новото ни видео!

 

... много интересно и приятно нещо сте направили ... въздействието на музиката и видеото , стила , визията ... много приятно ... и отнесено ... което поне за мен го прави още по приятно ... браво пичове .... не знам защо , но като гледах клипа се почувствах далече ... далече от всичко заобикалящо ме ... и колкото и да е странно и несвързано да е ,  си помислих , че ако искаш друг живот , по добър и нормален то наистина изхода е само един - аерогара София ..... вашето парче и видеото ми действа като документ от някаква паралелна реалност , в която всеки от нас би могъл да живее ... на място , където има смисъл да направиш група , която да свири такава стилистика .... без значение кой ще те слуша ... хм .... а тука ... при нас каквото и да направиш потъва в подвижните пясъци на посредствеността и нихилизма ..... както и да е .... мерси за парчето пичове . Цеко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, много добро!

За първи път се срещам вашето творчество, ще прегледам и другите клипове. Звучи интересно.

 

Относно песента:

След 4:20 се сменя ... ърм..настроението :-)

Като слушам първата част и ми напомня за групите "Клас" и "Pulp" а след това "The Doors".

 

Както и да е причината да пиша всъшност е да питам от чисто любопитство защо песните не са на български?

Има ли конкретна причина, да речем целите се в пазар извън България или вече имате такъв.

 

Поздрави и успехи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здрасти, радвам се, че парчето и клипът са ви харесали и са ви накарали да се усмихнете :)

 

@ Цеко - :):cheers2:

@ bsavov - песните са на език, който подхожда най-добре на парчето, а и на музика ни конкретно. За сега това е английския :)

Редактирано от Xoce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.