Jump to content
Българският форум за музиканти

Проводник с ретро оплетка от плат


Recommended Posts

Търся магазин или фирма в София, от където мога да си купя няколко метра от споменатият.

Примерни параметри на проводника: Single Tinned Copper Core - 0.6 mm, Overall Cable Diameter - 1.2 mm, Voltage Rating - 1 kv, Insulation - PVC, Insulation Thickness - 0.3 mm, Current Rating - 1.8 A, Resistance -- 64 R/km, AWG*, Equivalent - 22  AWG (APPROXIMATE)

Предварително благодаря на отзовалите се. ;)

l.jpgW-6FT-ASST.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е за пиниз, защото в спецификацията е дадена поливинил-хлорид изолация. А и снимките се разминават със спецификациите, където проводникът е единичен. Т.е. ако няма някаква грешка, причината за този избор не е техническа.

Аз мога да намеря ПДКЛ (копринена+лакова изолация), но доста по-малък диаметър. И с малки дължини. Ако не е проблем, за каква цел се търсят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Валяк прав си, проблемът винаги се е криел в мързела, или иначе казано, копи/пейст. :blush:

Все пак съм написал "примерни параметри" от тях ме интересува най-вече - 22 AWG, неекраниран единичен проводник с външна памучна оплетка.

Трабва ми за един ретро-проект. Къде за повече  пиниз, къде за доближаване до оригинала, абе човек без работа и с мераци, не питай.

Мога да си купя от капиталистите :) , но ми беше интересно, това на снимките, има ли го в България ? (Защо пък да го няма ?)

Приемам и други идеи, както и полезна информация.

 

П.П. Трябва ми не повече от метър или 2х50см, или 4х25см.

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

L.K. благодаря, но кабел от ютия няма как да ми свърши работа.

Това ще свърши работа, но има ли го в България?

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

L.K. , нищо никъде няма да вадя или пъхам :), трябва ми конкретен проводник.

visiondann, благодаря за предложението, но по-горе съм написал, че нямам проблем да си го купя от чужбина. Въпросът е дали тук в България се предлагат подобни проводници ?

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.