Jump to content
Българският форум за музиканти

стават ли тези адаптериза начинаещи?


flipsy

Recommended Posts

здравейте :headbang: Става ли такава китара за мен като за начинаещ ? http://staff.washington.edu/ptewson/matao.htmlпросто просто адаптерите за други и незнам дали ще ми вършат работа ? а някои да знае горе - долу какви са им цените? Понеже ми предложиха добра офетта за 40 лв и може да я взюема за да се науча ;)

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Първо - линка,който си постнал,не работи.

 

Второ - ползвай опцията "Edit",а не пляскай ново мнение като се сетиш нещо 5 секунди по-късно.

 

Edit:Линка се отваря с малко модификация - ако за 40 лева получаваш това на снимките,аз не бих се колебал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://staff.washington.edu/ptewson/matao.html

 

"такава китара" е твърде разтегливо понятие, по принцип всяка китара става за начинаещ, но по различни причини някои са повече и или по-малко удачни.

 

изобщо не става ясно кои са другите адаптори и тези металните са капачета, с които са покрити бобините. всички адаптори поддържат всички ефекти, но дали ще ти хареса звука зависи изцяло от теб.

 

първо трябва да решиш какво точно искаш да питаш, след това да го формулираш и напишеш ясно и точно. в противен случай по-добре си намери учител по китара и го помоли той да те посъветва каква китара/адаптори, усилватели, ефекти и прочие да си вземеш. не забравяй, че първо трябва да се научиш, а за целта изобщо не трябва да си претенциозен относно звука и вида на апаратурата ти, тъй като имаш ясна цел - трябва да ти вършат работа за учене ;-)

 

успех

Редактирано от wolfgang
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси много ще позвам и едит :headbang: бях го забравил ;) Начи не е лоша китарата :ph34r: Искам да се науча на нея :D Стига да ми хареса;)Просто един фриенд ми предлага това и за тва ви питам ;) чакам и други мнения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май т'ва и е гласа

 

за 40 кинта зимай и бягай

 

И помисли в/у принципа "Всяка нервна клетка - мускулно влакно"

 

Иначе ме кефи заглавието на модела

 

Matao Rocker Electric Guitar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

естествено че става !!!! за 40лв е далавера. Според тебе кво ще рече дали адаптерите поддържат дисторшън??? всеки аудио сигнал "поддържа" дисторшън

ако китарата е калпава то поне фингърборда е куул, дървото май е махагон което е още по-куул, а пък и е нек тур боди което е лудница за състейна :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви кажа едно :blink: китарате не е точно тази която е на снимката ами нещо такова на вид и почти същото след малко ще я кача истинскити снимки :P Фингбоарда ми хареса ейся ходих да я видя :bravo: Хубав е малко имаше проблем с жака ама това може да се оправи :ph34r: Единственото което не ми хареса е че струните бяха стари много раздясали и китарата не беше вярна с половин тон на свободна после 12-то прагче ;) И се чудя като се сменят струните дали ще е вярна.Помолих да ми ги сменят и ако стане ще взема китарата веднага със един ефект много добър ейся го чух за 90 лв ( ефекта е на стойност 170 лв нов а китара ми излиза без пари щото човека ми е приятел) За тва искам да попитам ако е фалпива китарката какво да направя , че да я оправя ? тоест кое да надигна как става да е вярна на октави ? Иначе пича има китара за 500-600 лв и се разцепи като я видях :P НАправо лудница 75 вата кубе за 700 лв ааааа :blink::P

 

Ето китарата :

My Webpage

 

My Webpage

 

My Webpage

Редактирано от flipsy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Зимай всичко се оправя, тоя бридж има еба си хода. Малко от струните малко с една отвертка и ше стане работата.

 

 

едит: Всъщост бриджа на твойта е друг

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофти ч4е няма какда оправя китарата преди да я купя и да разбера дали ще свири вярно :bravo: За тва ако я купя и не съм сигурен рискувам много ... Няма настройки и незнам как ще може въобще да е оправи звука е иначе е много хубава и мека

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.