Jump to content
Българският форум за музиканти

Eurovision 2005


Recommended Posts

  • Отговори 136
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами случи се това,че Слави Трифонов ги разцепи всички! Появи се със Софи Маринова и заяви,че няма да пеят,защото всичко вече било ясно - победителите са група Кафе,които до вчера имали 3000 гласа,а днес вече 60000 !! Това ставало,като се закупят сим карти,наемат се хора и тва нещо излиза към 50 000лв.,а ако не знаете, жокер медиа имат дебел гръб :) Та това е положението - пак купена работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами случи се това,че Слави Трифонов ги разцепи всички! Появи се със Софи Маринова и заяви,че няма да пеят,защото всичко вече било ясно - победителите са група Кафе,които до вчера имали 3000 гласа,а днес вече 60000 !! Това ставало,като се закупят сим карти,наемат се хора и тва нещо излиза към 50 000лв.,а ако не знаете, жокер медиа имат дебел гръб :) Та това е положението - пак купена работа!

То ясно за парите и подкупите

Но Мутантна обича да се прави .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно селска постъпка. Нямам думи.

 

ПП: Как откъде знае - нали и той така събира гласове. :)

Редактирано от Mu3epHuK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм на Каффе , Трифонов не ме кефи изобщо , но само като се погледнат междинните резултати е ясно че просто няма как Каффе да водят толкова ... помислете възможно ли е Графа, В. Найденов и компания да имат по 2 % тва просто не е реално ... да кежем по 10% бива ама по 2 е много съмнително малко .....не знам ... как ли се чувства човек лансиран по такъв начин .... може Каффе да не знаят за тва деяние .... само пари да имаш и си Голем тва е .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ми писна да се лансират хора с пари.за това има и толкова чалга!лошото е че отново сме безсилни по въпроса.кво да се прави-живот :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ми писна да се лансират хора с пари.за това има и толкова чалга!лошото е че отново сме безсилни по въпроса.кво да се прави-живот :)

Абе боли те фара ! Да идат да се гръмнат!

Тва е!

ШЕ им Е*А майките!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Отново се доказахме! Традициите са живи - спете спокойно, деца! Простотията пак ни пребори. Да живее българският щоубизнес! :)

Положението е ясно.

 

П.П. Тия пък от БНТ така и не се научиха да правят живо предаване, но както вече споменах - традициите са живи! :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде айде ... :)

 

То само в България става така :)

 

Що се заблуждаваме, парите движат света. Бате Славчо като не му се дават пари - тва е положението.

 

Иначе тотално ми писна от това - "виж я тая България - кви простотии, кви чудеса, а навън - ееехеее - всичко е по мед и масло". Много ми е странно как някои хора упорито вярват в това. Няма перфектна система, която да не допуска злоупотреби.

 

Хич не ми пука кой ще отиде на Евровизия, нито дали някой ще "прослави" България. Нито пък дали някой си е платил за еди какво си. Всичко е преходно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне не е дългия! :)

Че щяхме да станем първата държава, която изнася простотия на международния пазар! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.