Jump to content
Българският форум за музиканти

Eurovision 2005


Recommended Posts

Поне не е дългия! ;)

Че щяхме да станем първата държава, която изнася простотия на международния пазар! :blink:

"...и ние сме дали нещо на света" - Иван Вазов

;):P:D:lol:B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 136
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Че щяхме да станем първата държава, която изнася простотия на международния пазар! :blink:

Хмм, пусни си МТВ и пак помисли....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе тотално ми писна от това - "виж я тая България - кви простотии, кви чудеса, а навън - ееехеее - всичко е по мед и масло". Много ми е странно как някои хора упорито вярват в това. Няма перфектна система, която да не допуска злоупотреби.

Абе ясно, че навсякъде има задкулисни игри, ама навън поне хората са се научили да ги правят много по-рафинирано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми приятели тва е положението!!!

Системата го позволява възползваш се...

Като може от един тел. номер да се гласува безброй пъти...

За тва са си виновни организоторите, който го допуснаха незнам дали от лакомия или от некъдърност.

 

Още в началото ми беше ясно че такава ше е системата ама кафе не ги очаквах :blink:

 

 

4 Бири или не си е изпратил достатъчно или е бил уверен в себе си.

И май второто ще излезе вярно щот реално той има най-голяма аудитория колкото и да не ни е приятен на нас.

 

Та така Кафето имали пари(дали им ) платили си и са те ше поръчват музиката

 

Иначе парчето не е нищо особено.

Групата е добра, Орлинчо не го коментирам.

 

 

п.п.

Наистина май много взехме да се плюем.Вчера гледах финала на Евровизия 2004 имаше не по малки дупки и от нашите.

Руслана заслужено е спечелила :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каффее... тези бозави плюнки крадат най- безочливо. Тия, ако излязат на европейска сцена, ще им скъсат мазните дупета от дела за плагиатство. Да имах достатъчно време , да потърся сравнения- със сигурност ще се намерят буквално откраднати фрази от чужда музика. Ама нямам, не ми се и занимава. Ако някой споделя това мнение и има достъп до много музика - да го направи. Жокер медиа или там каквото са тия руски отрепки, си направиха ташак с всички. :blink:

Иначе, по - добре беше да спечели дългия. Защото това ни е действителността. В последните 15 години коя музика, кои изпълнители просперират в България - чалгаджиите. И двамата със Софка са и представители. Поне да се види и на международен конкурс какво сме.

 

Лайна - редки и миризливи - това сме. :lol:

Айде п*ч*а им майчина и на кафе и на жокер медия и на цялата помия. Да пукнат дано. :arrow:

 

 

:evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каффее... тези бозави плюнки крадат най- безочливо. Тия, ако излязат на европейска сцена, ще им скъсат мазните дупета от дела за плагиатство. Да имах достатъчно време , да потърся сравнения- със сигурност ще се намерят буквално откраднати фрази от чужда музика. Ама нямам, не ми се и занимава. Ако някой споделя това мнение и има достъп до много музика - да го направи. Жокер медиа или там каквото са тия руски отрепки, си направиха ташак с всички. :blink:

Иначе, по - добре беше да спечели дългия. Защото това ни е действителността. В последните 15 години коя музика, кои изпълнители просперират в България - чалгаджиите. И двамата със Софка са и представители. Поне да се види и на международен конкурс какво сме.

 

Лайна - редки и миризливи - това сме. :lol:

Айде п*ч*а им майчина и на кафе и на жокер медия и на цялата помия. Да пукнат дано. :arrow:

 

 

:evil:

 

Ай Ше Им Путките Насрани!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музиката няма да я коментирам, ама ако са излъгали да го бяха направили по-умерено, защото това тяхното е смешно вече. Уляха се. Това е ГСП от РТП наистина!

 

А Руслана е хипер яка, не знам какво не и харесвате - в сравнение с нашите претенденти за Евровизия, а и много от утвърдените звезди по МТВ, е на светлинни години напред, а и все пак мадамата има 2 музикални висши образования и пее та се къса, освен това хореографите и са си свършили добре работата. Все пак за поп песен нейната е много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

В първия момент ми хареса, че някой има смелостта да излезе и да разкатае майката на всички участници (Славчо)

 

После дойде на ход логиката - как Славчо разбра за всичко това, а? Ами много просто - опитал е да подкупи и се е натъкнал на голямата истина.

 

Какъв е резултатът - публиката става да си ходи възмутена, а китариста на Каффе злобно им маха с ръчичка, т.е. аре да го духате. Останалата публика и всички ние пред екраните оставаме да гледаме някакъв жалък опит за шоу, в което Динозаври, Калита, Я-Ята и други такиви се правят, че ни6то не е станало и се чудят как да припяват на вечно стърже6тите китари на Б.Т.Р. (как па за 20 тина години не си мръднаха дразне6тото EQ тия момчета, бе?!?!?) докато гледат плачевните си резултати от 2% в добрия случай.

 

А бате Славчо, явно е преценил, че няма смисъл да надпла6та луди пари и в последния момент с майсторски ход, присъ6т на един див селянин (сетете се за Андрешко) решава да си вдигне рейтинга на шоуто. Накрая той каза - " допонеделник" ... И в понеделник почти цяла България него 6те гледа.

 

Последните два абзаца обисват всъ6тност състоянието на българския шоубизнес и на българската култура въоб6те.

 

Бог да ни е на помо6т .... 6тото явно, 4е сами не мож се оправим!

 

:):):):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че защитавам славчо,но съм склонен да вярвам че неговия вот е по-истински.най-малкото цяла седмица си правеше реклама в шоуто,булшинството от хора в държавицата ни го имат за шоумен N1 и плюс това за сетен път излезе и разказа играта на който и да е бил.за 15 мин си вдигна ботчето с 10%,нали сами видяхте!за каффе коментар нямям!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви, намерете ми го това, искам да го гледам, а го изпуснах! Няма ли го някъде качено, а? :)

 

Много ще съм благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма го за сега.пиши някой да го качи в дир.бг или някаде другаде.за сега сигурно само във фонда на бнт го има :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето линк:

http://free.data.bg/slimi/Eurovisia.and.Sl...TVRip-slimi.avi

Не съм го свалял, защото имам много бавна връзка към дата.бг,

но взех линка от друго място, където уверяват, че е the real thing.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.