Jump to content
Българският форум за музиканти

Eurovision 2005


Recommended Posts

най хубавото - споделяш мнение и ... оставаш или разбран или не ;)

 

За Нина Николина - дори и на записите не ми харесва тембъра и... Просто е отчайваща - навява ми асоциации с бившата жена на Евгени ДИмитров Маестрото - Мишел... блаааах... Да е жив и здрав Магата да им оправя бакиите ;)

 

За Графа - бекинг вокалистките му просто ме разсмиват на 101% всяка вечер...

 

Изобщо : "О! Музо възпей онзи гиблен гняв на конкурса подкупен...."

 

Без коментар само защо трябва после изгалациите да се връзват с името на България...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 136
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

най хубавото - споделяш мнение и ... оставаш или разбран или не :lol:

абе в повечето случаи се разбира кой за какво говори:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Абе за конкурса, пак да си кажа - ако зависеше от мен, щях да избера АЗИС :D

 

За да спечелиш, условията са няколко:

1) Наистина да можеш да пееш и то изключително добре ! (АЗИС го може :rolleyes: )

2) Да пееш на английски. Иначе ти е спукана работата... (ще го научим момчето, няма страшно :P )

3) В песента ти да има някакви фоклорни мотиви от твоята страна.

4) Да представиш наистина яка хореография (каквато има на големите концерти на АЗИС :green: )

5) Колкото по-скандална и провокираща е цялата работа, толкова по-голям е шанса за по-добро класиране.... по този параграф има ли изобщо смисъл да коментираме въпросният талант ? :D

 

Та като на сцената на Евровизия излезне АЗИС, 101% педерунгел от главата до петите, гледай как половин Англия, Холандия и Франция ще гласуват за нас :green:

 

П.С. Иначе по въпросните 5 точки, някои от участващите на родната пародия покриваха максимум по 2, при това не особено успешно, другите не ги коментирам дори...

 

П.П.С. Очаквам доста да ме псувате :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, отдавна те подозирам аз тебе :D:D:P

 

Истината лъсна наяве ... :rolleyes:

 

Ще бъдеш заклеймен ! :green:

 

--------------

То иначе верно - циганката щеше да ги пощури

ивропьейцити :twisted: :twisted: :twisted:

 

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има някакъв резон...на Азис поне ще се смееш :green: Щот при Нина Николина нещата са толкова трагични, че можеш само да плачеш! Бахти ужаса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чух ипълнението на Нина наистина трагично

но може наистина да е била болна

започна супер фалшиво

към края нещата малко се оправиха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се присъединя към мнението че Графа заслужава най много от ЯВИлИТЕ СЕ НА КОНКУрСА да ни представлява

 

Друг е въпроса, че сигурно СЛавито ще иде ,щото ще си плати!

той и на европеците маже да плати така че като нищо българска песен ще стане за първи път хит на евровизията!!

УРААААААААААААА :D

I AM VERY HAPYYYYYYYYYYY!@ :hello:

 

може Нина Николина да се е изданила веднъж, но тя определено е певица.

(с удоволствие бих записал нещо с нея-толкова я уважавам)

за разлика от новата и интимна дружка Галя- дето може да разлаче и закоравял рецидивист с пеенето си на живо(на запис го докарва благодарение на митичния маг) ех как само чакашх да запее на живо в море от любов, ама нали си е хитруша...

после уж на майтап каза на момчето дето му била музикалното желание- О ти ли си тоя!!!( имаше впредвид - тоя дето си е купил нейния диск- явно единстин досега)

то майтап-майтап,ама на гол гъз-живо ебане

Абе пич извинявай ама щом мислиш че Графа и Нина Николина са певци мога само да кажа че си доста далече от пеенето!!!

 

 

Графа пише добри парчета ама с пеенето :D:D:D

 

 

Страшно ме дразнот Годжи и 4 бири - непрекъснато намекват та даже натъртват как те ше участват на Евровизия и каде щели да ходат през май.......

 

Тва е голема простотия. Всеки, който не е ударен с мокър парцал знае кой ще ходи и защо... :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е новина от скоро. За първи път България ще участва в най-големият европейски музикален конкурс за песен. Малко ме изненада подбора на 12-те песни, които на 12.02.2005 ще се състезават коя от тях да представи България на конкурса. Не, че мога да се сетя за някои по-добри, но...

 

Избрани 12 песни за финала на конкурса „Българската песен в „Евровизия 2005”

 

...и на нас не ни остава нищо друго освен :D:D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за графа съм сигурен че на живо може да пее,нина николина е видяхте всички,а за слави не коментирам!

:bravo:

Далечко е и графа от пеенето .

Е от Нина Николина е по-добре ама се звучи аматьорски на живо.

И понижава и т.н.

Как си прави записите :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се джавкайте и карайте - кой пее и кой не! :stop: Часът на "страшния съд" иде и скоро ще се смеем отново! :green:

Ха ха ха!... :green: Какво ли ще стане?

Ще станем пак за смях!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е новина от скоро. За първи път България ще участва в най-големият европейски музикален конкурс за песен. Малко ме изненада подбора на 12-те песни, които на 12.02.2005 ще се състезават коя от тях да представи България на конкурса. Не, че мога да се сетя за някои по-добри, но...

 

Избрани 12 песни за финала на конкурса „Българската песен в „Евровизия 2005”

 

...и на нас не ни остава нищо друго освен  :bravo:  :bravo:  :bravo:

 

 

Ми да, не е отскоро, вече 6 страници щуротии изписахме :bravo::bravo:

 

Ти как тъй се сети !? :bravo:

 

:bravo:

 

 

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не бях видял темата и отворих нова :bravo: Добре, че някой администратор/модератор е преместил това, че да не отнеса много псувни :bravo:

 

Бе покрай тази сесия съм много назад с информацията.

 

Чух ,че се вдигнало скандал заради участието на Софи Маринова. Да била вървяла на циганска Евровизия. Пак почнахме да се делим на наши и свои и нещата за пореден път се обърнаха на политика.

 

Като си спомням миналата година какво беше в Сърбия...красота. Родителите ми живеят там и бях на галаконцерта. Всички видове композитори се бяха хвърлили в работа да направят песен достойна за конкурса. И ако си спомняте за една бройка да не спечели. Песента беше на Желко Йоксимович - Лане мойе.

 

А при нас...май който извади повече пари или по-големи връзки той ще спечели...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при нас...май който извади повече пари или по-големи връзки той ще спечели...

ами да де:)ти сега ли откри топлата вода?нали това писахме:)за съжаление е така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.