Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Мили приятели, жена ми е регистриран потребител поне на година и половина :) Хаха тя много ви благодари за приветствието въпреки ЛЕЕКОТО закъснение :) Ивелине, think twice... use Durex :) К'ви деца в тази скъпотия, бе човек... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, модератора да не коментира семейните си консумативи, за да не бъде баннат по домашни причини! :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ако такова, предложил съм се вече за кръстник... (Чух че DUREX са смъкнали качеството напоследък, понеже продуктите им почнали да се продават по магазините за бебешки стоки...) Ама дайте преди това да се напием поне веднъж? (подробности - по скайпове/кюта и т.н.). Че имам и изненада за Мими :surprise: (то не че и Виктор няма да се изненада)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, модератора да не коментира семейните си консумативи, за да не бъде баннат по домашни причини! :tomato:

:surprise: Братле, в тази ситуация и аз не мога да те спася! :yahoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, в какво се замесих... ЖЕНА МИ, фнимаай, че кой чи ти влачи клавиро към репетиция, а? :surprise: Бобстър, ми лайк кукийз! :yahoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малииии,представям си малкото игнайтче как влачи бас и пее....

То дървото не пада по-далече от крушата.....казвам го така,щото ако станат много круши,не знам как ще се справяте с инструментариума..... :bravo:

Той Бостъра надали има нужда от Baby BORN(не знам,не съм сигурен :bravo: ),ама да са му здрави ушите.....

Редактирано от Wolfheart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Къде сбъркахме" ?

Това трябваше да е едно сериозно самопредставяне, а го обърнахме на падащи круши в пелени...Ако и крушите са такива не ми се мисли за следващото поколение.

Пламене, ако станат повече ще помагаш! :bravo:

Редактирано от IgnitesGirl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амче ше помагам,как да не помагам :bravo:

Развам се,че успяхме да те накараме да се покажеш,

Затова....добре дошла отново... :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.