Jump to content
Българският форум за музиканти

Защо орязахте мобилната версия на форума?


Recommended Posts

Здравейте!

Преди около два месеца беше променен видът на сайта за мобилните телефони. Предишния беше подобен на този, зареден от компютър, но сега е нещо съвсем различно... Не ми носи никаква информация и ако си я потърся, трябва да отварям нови и нови прозорци. Когато съм на планина и интернета ми е "интернет точка нет", не ми стига едно дълго кафе, за да проверя има ли нови мнения по интересуваща ме тема!

Моля направете нещо или просто върнете стария изглед!

Благодаря и успехи от мен!!! :thumbs_up:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смартфон LG с Андроид и Опера браузер.

До преди 2 -3 месеца беше съвсем нормално....?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долу има само един бутон "Смени темата", който ме връща горе и това е всичко?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина от две-три седмици насам се появи някаква много смачкана мобилна тема. Иначе на колегата - горе има едно бутонче където ти изкарва меню - в него има View New Content и като цъкнеш на някоя от темите вътре, те изкарва на последната страница. Тъпото е, че функционалността е яко орязана. Аз също гледам от Опера, но на Нокиа Ц7

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интернета е от Вива и е като за София, та за това е малко по-бързичък... :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимка на екрана на Андроид телефункен се прави като се натисне копчето за изключване и от системното меню за halt, reboot, cwmode и други има и такова със snapshot или друго название със значение "направи снимка на екрана" като screenshot.

Аз също зяпам форума от една малка ключалка наречена Sony...

Screenshot.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изречение->Стрелка-> чакаш....

Изречение->Стрелка-> чакаш....

Изречение->Стрелка-> чакаш....

влизаш в необходимата тема и  - няма нищо ново публикувано. Кой друг се интересува от нея в момента не ясно. 

Как да прегледам публикациите, в които съм участвал и има ли нови мнения?!

Преди всичко се виждаше! Нови теми, нови мнения, последна тема в раздел, последен потребител, изказал мнение и при това само от първата страница...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да има начин да се превключи стандартната тема по желание - аз на моя телефон нямах проблем с функционалността на десктоп темата и въпреки, че с това си вадя хляба и знам, че е модно, адски много ме дразнят орязани версии на сайтове. Според мен едно бутонче "switch to desktop theme" би решило проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Прав си, колега!

Много сайтове го предлагат и предполагам повече потребители ще са доволни от това!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикациите с нови мнения са с точка.
Новите мнения се виждат, като цъкнеш на квадратчето и от там избереш "Ново съдържание"
Ако искаш да видиш темите в които си писал и има нови мнения като направиш горната стъпка, цъкаш на бутон още дето е под квадратчето и от там избираш което те вълнува.

Това което си виждал е с нормална тема не с мобилна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За който си иска нормалната тема и форума да изглежда като хората - в операта си настройва user agent-a на някакъв десктопски такъв и форума ще се зарежда нормално, а не недъгаво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.