Jump to content
Българският форум за музиканти

Лимитиран акаунт...очевидно


Recommended Posts

Извнинете ме, ако зачеквам болна тема или такава, която не съм успяла да намеря в търсачката, но тъй като нямам никаква друга опция да се свържа с модератор тук, затова пускам тема (единствената ми възможна опция). 

Проблемът е следния: исках да изпратя лично съобщение на човек от форума и установих, че такава опция няма. Прочетох help-ове, опитах да изпратя mail на управата на форума, което се оказа безрезултатно. Опитах да изпратя лично съобщение тук на администратора (което предварително знаех, че е обречено на неуспех) и това също не се увенча с резултат. Зная, че не съм влизала отдавна тук, но все пак - има ли някакъв начин, споменатите от мен проблеми, да бъдат решени, за което бих била много благодарна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно наистина тъй като не си нова,но ако не си влизала доста време не знам.Дано някой модератор ти помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши точно каква грешка ти дава и ще видя какво мога да направя. На пръв поглед му няма нищо на акаунта ти. Тества ли да пратиш ЛС на друг човек? Възможно е кутията за ЛС-та на потребителя да е пълна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии... бутончето за съобщения вече е налице :) Не зная каква е причината, но който и да е "виновника" - благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се получава, когато не влизаш много време и има модификация на скина. Ако имаш такъв проблем натискаш Ctrl + F5 ако си на Win, за да зареди всичко на ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често проблемите в уеб пространството са свързани с браузъра,който използваш.Трябва да му изчистиш "кеша" при някакви неасни проблеми с визуализацията - това става с Ctrl + Shift + Del .Ако ефекта е нулев,сменяш с друг браузър и пак чистиш кеша,ако и там няма промяна значи проблема не е в твоя телевизор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.