Jump to content
Българският форум за музиканти

неЛюбими Певци


Recommended Posts

Преди година гледах по "Сигнално жълто" концерт на Нети.Леле бях потресен!Та тя пее дори по-ужасно от мен,а аз пея като магаре(учителката ми по музика в 4-ти клас така казваше :):metalist: ).

Редактирано от bratmito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дони, Коцето Жалки, Данчо Караджов, Слави Трифонов, всички бг-рапъри и хип-хопаджии, Ирина Хлорин, Ози Озбърн,

Роби Уилиамс и др.

Като се сетя за други пак ще пиша.

 

П.П: Боно от Ю2, и вокалчето на Грийн Гей(хич не му и знам името).

Редактирано от Infinity
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От повечето дето сте изредили поне може да се хванеш за нещо хубаво.

За мен най долнопробното проявление на певец това е БГ рапър. Като чуя някой пиклио с 5 лева в джоба как пее за коли и жени и т.н. или колко много мрази живота и сички хора....баправо ми призлява. Даже чалга рпедпочитам , там поне се пее за лиубоф :greenangel: П) ))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vbox7.com/play:33ac72ba

аз е тоя клип не мога да го разбера и да ви кажа чесно тва изпълнение не мога да го приема

а също така и кавърите на DORO не съм запознат с цялостното им творчество но съм слушал коментари от сорта на кралицата на кавърите но зора ми е тва изпълнение на металика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мик Джа(н)гър

 

Затва ли одиш насинен? Споделил си го с група съветски учени и пионерчета-хипари?

Иначе авторската ти ако знайш колко напомня Lady Jane на дедо ти Джангър...

За вкусовете спор нема.

 

Нелюбими, нелюбими....

 

Оня пич, от Кюър, също дъни тавана на лятното кино с гъзъ си, но иначе е креативен и интересен.

А повечето, дето минават в графата ню уейв и прочее, като почнат да перкат подобно оперни певци с хемороиди, става също Европиздия.

 

По са смешни от грайндкораджиите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе авторската ти ако знайш колко напомня Lady Jane на дедо ти Джангър...

 

Ми не намирам мноу сходства. За да не си кривя душицата ше кажа, че групата на дедо ми Джагър са направили и 1-2 прилични парчета, ама туй него няа гу направи по-кадърен... или по-скоро по-малко некадърен ;)

 

 

 

мдам пълен драйфо4!!!

обривам се под ноктите като 4уя Ози.DIRE Straits съ6то-ко6мааар!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, усещате ли се, че ставате смешни когато се смеете на певци събиращи хиляди на концертите си и продаващи милиони албуми? Пожелавам ви да ги надминете по качества, успеваемост и продаваемост, но... честно казано дълбоко се съмнявам. А с тая хейтърска нагласа до никъде няма да я докарате. Ако Роби Уилямс, Боно, Ози Озбърн и Мик Джагър са жалки, то с нетърпение чакам да чуя гениалността на всеки един от вас.

Не ви карам да харесвате нещо, което не е по вкуса ви, но поне имайте някакво уважение към него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

:metalist:

ако ставаше въпрос за вкус, трябваше да оплюя почти всичката музика де що съм слушал

обаче некадърното си е некадърно, колкото и народ да събира по стадионите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме кефят изцепките ти относно разни световноизвестни певци.

Честно:metalist:. А Стиви Уондър некадърен ли е и той?

 

 

No offence.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте,хора! Темата доколкото разбирам е какво НЕ харесваме лично за себе си.

Няма смисъл да спорим, разбира се че на някого ще му стане обидно, че не харесват това което му е критерий.

И аз срещнах оплюти певци,които харесвам меко казано, но не мисля да се пъна. Просто уважавам чуждото мнение-това е. Не е сложно. :metalist:

А относно това дали трябва да харесваме някого, заради световноизвестността му, това вече е друг въпрос. Аз не мисля, че това прави певецът добър. Всички знаем как се става известен. Понякога гласът е последното нещо, което има значение.

И в някои случаи си личи много.

 

Mandalay, никой не е казал че Роби Уилямс, Боно, Ози Озбърн и Мик Джагър са жалки. ;)

Просто на мен не ми харесват. Нека са си пак велики за целия свят, но не и за моя свят. ;)

Нагласата не е хейтърска, а по-скоро закачлива. Така я възприемам аз.

Ако ти я възприемаш кофти, може би проблемът е другаде???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много хубаво, но точно защото всеки си има собствено мнение и вкус, теми като тази не трябва да съществуват.

 

Няма смисъл от място, където всеки излага на всеослушание личните си вкусове. Все пак този форум е достояние на доста хора. Май е по-добре да се пише по по-градивни теми:metalist:.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.