Jump to content
Българският форум за музиканти

неЛюбими Певци


Recommended Posts

:idea: Знаеш ли до някъде си прав- НЕКА РАЗДЕЛИМ ТЕМАТА НА 2 ЧАСТИ:

1) ТАКИВА, КОИТО НЕ ХАРЕСВАМЕ!

2) ТАКИВА, КОИТО ХАРЕСВАМЕ, НО НЕ СА СЕ ПРЕДСТАВИЛИ ДОБРЕ!

Тогава ще може да се разбере темата(те) по- добре!

Темата наистина е неЛюбими певци, а пък се говори от самия автор в мнението му за гафове на негови харесвани изпълнители! :rolleyes::)

Това си го признавам за свой личен гаф :( Ето, виждате ли?

В това си много прав....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

................Да не пропуснем и Коцето Жалки.

Е тук не мога да се съглася съвсем (не че некой ме пита, пък и темата сама по себе си е с негативен отенък и мнения, а не да защитаваме този или онзи)

Около 3-4 пъти гледах Джизъс Крайст Суперстар в Музикалния и човека си пя много много (2 х много :rolleyes: ) добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива които са се изложили - Джелмс ЛаБри - Once in a Livetime 97ма - по едно време гласа му отива на майната си. След 4-5тата песен. Останалия концерт се мъчи да прави това което прави по албумите, а на места даже Петручи и Портной пеят неговите партии, където знаят текста и където може - на 1-2 места. Впчорем на този лайв цялата група не е съвсем в кондиция. Но 2001ва отново са тип-топ.

Такива които ме дразнят по принцип: еми не знам...но като се сетя ще пиша. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой човек...

Първо, в никакъв случай не можеш да ми говориш на мой човек, защото не си порастнал достатъчно. Второ не пишеш грамотно, което още по-малко ти дава право да ми фамилиарничиш. И трето, ако целта на темата е да се смеем и да ни става весело, а не да подобряваме качествата си като певци, то мястото и е няколко раздела по-долу. Това че ти не се имаш за голям, а както виждам нямаш и намерение да си, е твой проблем, който други хора тук нямат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой човек...

Първо, в никакъв случай не можеш да ми говориш на мой човек, защото не си порастнал достатъчно. Второ не пишеш грамотно, което още по-малко ти дава право да ми фамилиарничиш. И трето, ако целта на темата е да се смеем и да ни става весело, а не да подобряваме качествата си като певци, то мястото и е няколко раздела по-долу. Това че ти не се имаш за голям, а както виждам нямаш и намерение да си, е твой проблем, който други хора тук нямат.

:rolleyes::););):(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, Джими Лятноселов, демек Съмървил...

Оня ден един авер ме води да допиваме в няква "яка кръчма"...

Абе усещам аз странните погледи на редовните пациенти, пия там нещо, смуча, по едно време - и музиката една такава странна, все едно Фаринели ти блее на уше...

Абе нещо не е наред, ма нали бяхме цокнали... Гледам едни странни бретони, артистично завъртени...

А то Джими Съмървил в уредбата, и заведението - не че гейско, ама и с такъв фактор там...

 

Що трябва да пееш, все едно ротата те чака отзад...

Ей го Фреди, и той, царство му Небесно, и той одеше по кейовете да лови моряци, ама такава жалка история никогаж не е бил...

 

Айде, мир на другосексуалните, ма това си е гадно.

Много по-естествено в сравнение с това е някой чичка да грухти злобни фрази за преизподнята, някак си лошотията - айде, лошо, ама парадната .... такова паунска опашка на токчета...

 

аре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли че ми хареса:

Айде, мир на другосексуалните, ма това си е гадно.

Много по-естествено в сравнение с това е някой чичка да грухти злобни фрази за преизподнята, някак си лошотията - айде, лошо, ама парадната .... такова паунска опашка на токчета...

 

аре

 

Май си прав... чичката айде ясен Бай Ганю... а тия нашенските с паунските опашки на италиански токчета ако недай си боже имаш късмета по-надълбоко да ги разровиш нямаш си представа каква бай Ганювска смрад са също в състояние да разнасят... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една нова година на Батенберг (аз гледах пряко по светинята К1) олигофрена БНТ-ейски тонрежисьор (с консерватория) по време на Химна усили жалкото фалцетче на 'ми Дони. Ей Богу по-гадно нещо не си спомням, а съм гледал к'ви ли не състезатели.

Да не пропуснем и Коцето Жалки.

Ааааааааааааа, това и аз си го спомням! ;):lol:;)

Уникална простотия навръх Нова Година за цяла България!!!!!

 

По-нечистоплътно, гнусно и зоофилско "пеене" не бях чувал и то с химна ни!!! Каква гавра безумна!!!!! :blink:

 

Все едно пееше разгонено недокастрирано яре с бактериална ангина!!! ;);):lol:

 

Ужас, чак ми се догади кат се сетих за това!

Нали и на мен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че ти не се имаш за голям, а както виждам нямаш и намерение да си, е твой проблем, който други хора тук нямат.

Виждам,че съм убидил някого!

О.К. Много съжалявам затова! Не искам да си създавам повече врагове! Имам си ги достатъчно.

Но, все пак, никой от тук не знае кой съм аз, какво мога и т.н. Нека не се убиждаме един-друг! Не се знае какво може да се окаже! Не се знае дали няма да работим заедно един ден! Аз се смятам за свестен човек...Мразя безпричинно да набедявам хората... И на никого не съм сторил нищо лошо през краткия си живот!!! Никой не може да ми каже,че някога съм му сторил умишлено зло. Не съм се стремял никога към това.

Проблема с грамотността не е това,което си мислите! Имам проблем с очите... Недовиждам и в момента очилата ми не ми вършат работа...Затова не е съвсем грамотно писането ми тук! Ще уча журналистика....В гимназията бях единия от най-добрите по-литература! Имам и няколкогодишен стаж като музикант. Ако някой това въобще го интересува!

 

И тъй като някои хора тук взимат прекалено навътре тази тема... Моля някой, който знае как да се премахне да ми каже! Или някой модератор сам да я махне! Няма да имам нищо против...

 

И пак се извинявам на обидените. Наистина не съм целял нищо подобно. Вие вероятно се справяте по-добре от мен в сформирането на теми и мнения....

ДАВАЙТЕ ТОГАВА!!!

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, ам едва ли е от чоите ти да пишеш Убидил ;)

Като си бил толкова добър по литература, барем малко правопис. Грешки допускаме всички, ма убидил...

Иначе за певците - майкооо, толкова са много, дет не ги понасям, че няма накъде. Такива Оейзис и подобни не мога да ги трая. Да не говорим за разни Енрикета-Иглесианци, на когото бяха оставили микрофона на един концерт включен в пулта със записване, а отгоре върви плейбек през колоните. И добараха от една немска медия тоз запис и го пуснаха...хора, без майтап, никога не съм чувал толкова фалшиво пеене, никога.

Има и други, ма за да не обидя някой тук, ще ги премълча, допускам,ч е имат доста фенове ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

убидил ;)

Еми ето!

Смейте се, не се мръщете ;)

 

Сега се усетих ;)

 

Не, хора... Виждам в този сайт безумни простотии! Няма да цитирам, не ме карайте..

Но си мълча за тях. Чета глупости, 20- тина пъти по-големи от моите и тази тема като цяло... Но просто не им обръщам внимание!

Аз написах 2-3 глупости и вие .... Какво? Скандали ли си търсите? Ако е затова, елате при мен! Цялото ми семейство сме професионали скандалджии... Търпя това доста време!

 

И този форум не е по-различен от другите! Не смятах така в началото. Но са ценни в отделните раздели по 2-3 от основните теми.... ТАКА СИ Е!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айда да го ударим на философия тогава и психология (макар че нормално на психопатия ни идва ;) ).

 

Искаш ценни теми - ми 'убо бе джанъм - ама раздай го позитивно тогава - какви са тези теми - не ми харесва този, онзи, Асан, Петкан, Али, Сали т'ва онова.

Пиши какво ти харесва, а не какво не ти харесва в този или онзи певец, особено когато те са с 20-тина милиона $ напред и 10-ина милиона повече слушатели от теб. Не че нямаш право да ги харесваш - напротив - имаш.

Ама се чудя от къв ти е публично да си изразяваш липсата на симпатия?

Да установиш, че с още някои вкупом не харесвате някой ли? Е, и? Брадърс ин "нехаресване" или братя по нехаресване.

 

Не ми е ясна тази една работа и туй то. Хау.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато има харесване е нормално да има и нехаресване! Но ми се струва ненормално да се говори за нехаресването поради факта, че е абсолютно безполезно! ;) Да дам един пример: Отивам на пазара. Търся си ябълки. Минавам през много сергии, на които има ябълки, които не ми харесват. И ето- точната сергия с хубавите ябълки! Купувам си и разказвам на този, който е с мен колко ми харесват и защо съм си ги купил естествено, а не разказвам за всички ябълки, които съм видял и не са ми харесали! Това е! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, Убидени и обидени няма. Хайде обаче да има хора, извлекли полза от цялата тази работа. Под хора разбирай певци, колкото и невероятно да звучи. Под полза разбирай знания и впечатления за начина на пеене.

 

Ето, аз например не харесвам повечето от вокалите, заели се с нелекия за пеене стил пауър метъл. Няма да посочвам имена. Това, което не ми харесва при тях (все пак не всички), е начинът, по който изграждат песните си. Или по скоро не ги изграждат : започват викайки, във най-измъчените си височини и така и свършват. Не че имам нещо против някой да пее високо, напротив, даже е много яко. Но да слушаш как някой се мъчи да извади от гърлото си тон по-висок от нормалното, мъчи се, мъчи се и така и не успява да го изпее вярно (на живо - на студио има и попадения), е твърде садистично, на моменти и мазохистично. Дори и за мен. Стремя се да не правя така, да постигна максимално разнообразие както по отношение на динамиката и тембъра, така и на чувството, с което пея.

 

 

Ето това според мен е начинът, по който тази тема може да бъде полезна тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.