Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-добри на най-ниски цени ;)


Rammstein

Recommended Posts

Добър ден!Забелязах един сайт дето в него цените на китари са супер ниски!

Например Gibson (определен модел) струва 3000$ ,а там е 1000$ :blink:

Вижте само да видите какви цени има...видях Gibson за 600$ ,това никога не го бях виждал досега :).

 

Ето тук за Fender

 

Eто тук за Gibson :rolleyes:

 

За други китари не съм дал линк ,защото другиет фирми са кенефи.Това са китарите - Fender & Gibson...ако искате да видите други модели и фирми ,там от лято пишете и разглеждате :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли има някой тук който да не го знае тоя сайт Musicians Friend :rolleyes:

И не е толкова странно ... една китара докато дойде до тук минава през

1000 човека. Всеки като дигне по малко и хоп ... народна цена :blink:

В този сайт се купува направо от завода и се купуват големи количества :)

 

Недей да се удивяваш от цените. Само сметни транспорт до тук + мита и ддс-та (ако минеш без тях си на далавера пак)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер ниски ама това е в USA а там общо зето са такива цените. musiciansfriends е известен сайт мисля че тук почти всички го знаеме. Аз лично съм пазерувал от там и останах доста доволен. НАистина има разлика в цените сравнение с други американски магазини но тя е от сорта на 20-30 $ Примерно китарата която аз взех от там бещше по евтина с 30$ а и тогава не се плащаше за доставата до дома :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

http://music123.com

http://amazon.com (този е за много неща но има и музикални инструменти и то доста)

http://samedaymusic.com

http://musiciansfriend.com

 

цените са същите +- 5 цента хах :rolleyes:

аз съм пазарувал от Мюзишънс Френд и никога не съм имал проблеми ...

Редактирано от wessy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а от вчера знам за новата серия Стандарт мексикански стратокастери

прочетете тук

http://www.musiciansfriend.com/document/fe...home&s=articles

 

и четете внимателно :read:

 

ех, ако можеше и у нас да са на тези цени!

в момента ми трябва точно такава китара

имам 3-ка сеймьр дьнкан адаптери

-литьл 59 за отпред -дькбькер за средата и джеф бек за бриджа

и един по евтин стратокастер - направо ще ми доде супер

егати железния страт ще се получи :inlove:

а пьк ако почнат да ги предлагат и без адаптери, щеше да е още по добре и тьнко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли има някой тук който да не го знае тоя сайт Musicians Friend :)

И не е толкова странно ... една китара докато дойде до тук минава през

1000 човека. Всеки като дигне по малко и хоп ... народна цена :)

В този сайт се купува направо от завода и се купуват големи количества :beer:

 

Недей да се удивяваш от цените. Само сметни транспорт до тук + мита и ддс-та (ако минеш без тях си на далавера пак)

Ако имасш някой познат на митницата и някои познат който да ти докара определените неща няма да имаш никакъв проблем . Цената ще ти излезне толкова колкото е в сайта . :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли има някой тук който да не го знае тоя сайт Musicians Friend :dance:

И не е толкова странно ... една китара докато дойде до тук минава през

1000 човека. Всеки като дигне по малко и хоп ... народна цена :)

В този сайт се купува направо от завода и се купуват големи количества :P

 

Недей да се удивяваш от цените. Само сметни транспорт до тук + мита и ддс-та (ако минеш без тях си на далавера пак)

Ако имасш някой познат на митницата и някои познат който да ти докара определените неща няма да имаш никакъв проблем . Цената ще ти излезне толкова колкото е в сайта . :)

Ами, просто един познат ще свърши работа, освен ако не искаш да ти донесе цял камион техника. Една китара като ръчен багаж си минава идеално без да ти кажат и копче.

 

Иначе цените специално на Фендър в САЩ са благи, ама като се има предивд, че Мексико не е много далеч... :dance: Все пак да не забравяме, че там има пазар (мексикански страт е на цената на едноседмична заплата).

 

 

Някой между другото има ли представа колко се плаща на митницата за една китара (евентуално) и под колко лева даден предмет не се обмитява? Че съм си харесал разни нещица, ама се чудя още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой между другото има ли представа колко се плаща на митницата за една китара (евентуално) и под колко лева даден предмет не се обмитява? Че съм си харесал разни нещица, ама се чудя още.
Значи не съм много сигурен но мисля че не се плащаше за стока под 100$ а за обмитяването маи беше 20 или 30 % от цената на покупката но не съм обеден 100%
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А не може ли в такъв случай да отидете в чужбина някъде, да купите някаква китара, да ви дадат бележка/фактура/или както се нарича/ че тя струва 50 долара примерно и да се разминете леко ?

 

(не съм запознат, за това питам, не ме убивайте :dance: )

Редактирано от _-BlackDragon-_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали е възможно. Попринцип неби трявбало да има проблем но пък като издадът белжка за даден продукт че струва по малко те немогат да го отчетът в магазина. Аз не съм пробвал така. На мен ми ги донасят и като минават ръчен багаж нито мито има нито каквото и да е било.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.