Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво къде кога?


Recommended Posts

Новото правило нали е една тема за всички участия на една банда? Няма ли да е по-добре след като мине участието темата да се трие, защото ако само се ъп-ва една и съща тема, не всеки ще гледа на последната страница и е възможно да види по-стара дата която е минала и така да пропусне лайв-а.

 

Другото е, че ако има много коменти по темата, то датата на участието е някъде посредата и трябва да се чете цялата тема(има хора които предполагам ги интересува само датата, а не кой иска да отиде пък не може и колко ще е яко и т.н.)

 

Представете си лайв на 4 банди едновременно - 4 теми ще се ъпнат ... излишно е като че ли.

 

Заглавие на тема - "Банда Тъпи Тикви в клуб Мазето на 07.05.1932 в 13 часа 02 минути 32 секунди и 4 милисекунди"

Иди че се сети че в тази тема са всички участия на групата(е ако си чел правилата да ама ако си някой новобранец ...)

 

Последното което ми идва на акъла е, че ако музикат.орг се направи така че в самия сайт да си изскача какво ще се случва близките дни, всичко което съм го изписал горе е излишно :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има резон в думите ти, но представяш ли си модераторите да следят всяка една тема, за да трият, когато са минали участията? Няма ли да се озорят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А как стои въпросът с календара?

Знам, че в него могат да пишат само модове, но ако се измисли някакъв начин да се споменават там нещата, мисля, че това ще е най-безболезненият вариант :headbang:

т.е.: Темите (дето са една голяма обща тема форевър) си остават, както и коментарите в тях - последните помагат за ориентир на незапознатите с групата :), а и модовете не биват занимавани да гледат и да трият :headbang:. А календарът не се използва за щяло и нещяло, а само за целта (както и досега, но с възможност повече събития да се отбелязват там). Остава въпросът кой да пише. Дали някой от групата със специално позволение, или пак само модератор, когато някой го :headbang: за това :)...

Айде :think:

Редактирано от Elly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за триенето има и начин да става автоматично, който се постига с малко барване на кода на форума, ама добре де - тука явно никой не му се занимава с промени. Някой мод да хакне в коша моля :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ели, в календара освен модовете могат да пишат и хората във ВИП листата. Сигурен съм че все с някой ще се разберете :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, ок, аз не се притеснявам дори ако трябва да подкупя някой мод :)

Въпросът ми беше дали това да не стане практика, за която всички да знаят - и публикуващите и четящите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.