Jump to content
Българският форум за музиканти

най-лесните парчета


drakon

Recommended Posts

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

парчетата за начинаещи са тия дето ти харесват

и като пробваш или видиш таба решиш че можеш да ги изсвириш

потърси си любимите парчета

и аз като хванах китарата в началото първо ми се искаше по скоро

да чуя нещо цяло, така де, но се оказа че не било това идеята..

поне а мен :)

с практика на всички всичко им е лесно.. :lol:

Редактирано от drizzt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше една на oasis - maybeееее,you're gonna be the one that saves meeee , нещо такова :green:

3-4 акорда са мн добре звучат :lol:

roulette на system of a down също е лесна и солото е лекичко

 

но общо взето както каза drizzt като те кефи някоя песен намираш я в ultimate-guitar.com и гледаш каква част от тая песен ти е по силите... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Смока

Смелса

и Wake Me Up When September Ends

също Highway To Hell

на чушките Desecration Smile

квото похванеш на AC/DC, там трудно нема

и като поразтриеш китарата достатъчно, научи Master Of Puppets и си я свири всеки ден като упражнения. Тая песен е невероятно помагало. Учи те на ритъм, ловкост с пръстите (малоумния spider riff на Mustaine :lol: ), хармония и всичко по-важно като техники за солиране. + тва е юбер яко за showoff пред авери металистье :guitar: :) :)

Редактирано от KeRRANGKid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Систем-soldier side ама по-старата версия

 

 

и Енрике Иглесиас-Hero :headbang::blink::D не е смешно, именно с това парче си направих първия лайв пред цялото даскало и всички много се изкефиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше една на oasis - maybeееее,you're gonna be the one that saves meeee , нещо такова

 

 

Wanderwall се казва туй...иначе на Нирвана Poly и Something in the way са лесни навремето с тях почнах преди 15 години :headbang: ... Пичките обаче си припадаха по Don't Cry на Guns ама ми беше много мъчна и си виках ей тая ако науча друга не ми трябва. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

начинаещ +таб = боза

начинаещ + слух +един час малко повече загубено време в целене на ноти = удовлетвореност че си научил нещо без чужда помощ :violin:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

някой ден кат стана хакер ще изтрия всички табове :twisted:

 

 

според мен този топик е чисто спамене на форума !

Редактирано от badhabittt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сещаш ли се, че начинаещите по слух без помощ много ама много ама много трудно ще хванат нещо по слух? все трябва помагала нали сме начинаещи :headbang:

 

иначе на system of a down няма трудна песен, може би солото на lonely day, ама и то с малко жулене се схваща. аз за 6 месеца след като хванах китарата им свирех всичко...

 

това ми напомня да видя lonely day :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.