Jump to content
Българският форум за музиканти

Off-наказания


Recommended Posts

и с кво се е осрал бе?с тва че няма пари за оригиналния дисторжън?или че може би няма 18 и не може да отиде до русия да си вземе камиончето сам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не мене ми се случва да спамя или оффтопик да прая ама го прая случаино в смисъл не се усещам как става. B) Просто спам и оффтопик винаги ще има. Не може да се спират права за писане защото всеки 3ти потребител, няма да може да пише. А ако почне БАН по ИП то само 100-200 души ще останат във Форума. ;)

е ти си неспасяем случай - твойто е само спам

 

всеки спами и прави офтопик - доста пъти съм получавал предупреждение от модераторите - просто понякога човек се бута там, където не му е работа

ама идеята е да се усетиш кога прекаляваш

трябва да се стараем да бъдем полезни на околните - по един или друг начин

а не да сложим мнение само за спорта

наистина е трудно да се пише по темата - обаче съм забелязал тенденция, когато един човек изсере някакъв офтопик и другите като овце тръгват след него - грозна гледка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БАН е крайна мярка. Не мисля, че за СПАМ или ОФФ, трябва да се налага, тъй като в повечето случаи СПАМ-а и ОФФ-а са неволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В някои форуми има бутон "докладвай нарушение" или нещо от сорта,на всяко мнение ! Няма ли да е по лесно следенето на офф-а ако се сложи и тук такава опция ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с това предложение.

Е вие толкова ли не можете да се сдържате, че чак пък шляпане неволно постове. Ми малко се опитайте да заглушавате чатърските си пориви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Еееее, момчета, дайте го со кротце, со благо и малце кьотек... От предложението на колегата, както и от другите може да се извлече рационалното и да се стигне до нещо позитивно. Без правила не може. Напоследък ми прави впечатление, че явните идиоти се оттекоха от форума от само себе си и сега е горе-долу спокойно и конструктивно тук, какъвто може би е и замисъла на създателте. За тях - :greenball:

Редактирано от imperor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В някои форуми има бутон "докладвай нарушение" или нещо от сорта,на всяко мнение ! Няма ли да е по лесно следенето на офф-а ако се сложи и тук такава опция ?!

Има го и тук, но навремето го изключих. Може да се пусне пак, не е толкова сложно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То че ще се използва ще се използва, но се сетих за друго... този бутон като се използва от всички и при модераторите няма ли да стане някаква лудница от съобщения :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.