Jump to content
Българският форум за музиканти

А нормално ли е?


vovcho

Recommended Posts

Не знам за вас,ама аз дори и като пийна една бира и гласът ми после ме псува на майка.Иначе не е нормално гласът ти да сдава багажа дори и след цял ден пеене.Но трябва да знаеш с какво да го подхранваш и от какво да го лишаваш.Аз преди участие винаги пия две големи ампули vitamin C и ми помага.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бирата е полезна само аско искаш пеене тип AC/DC.Иначе не разчитай да ти помогне.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен не си пил достата4но ако преди репетиция не пийне6 малко дома6арка или бренди или ром няма да ти стане хубаж гласа :D;):lol:

 

П.С.

така4е давай по сериозно с :P:P;):lol::P;):dance:

Хехе ;) това най ми хареса. А бе аз да ви кажа, че преди 2-3 седмици бях болен. Са пия бира като ненормален(не с цел де, така става просто). И гласа ми си е ебал майката. Бега! Много ;) а дори не пея. От както пуснах темата май не съм пял. И тъй. Студената бира със сигурност не помага :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз куража май вече си го имам. В смисъл свикнал съм вече със сцена и не се притеснявам много. Обаче ако си пийна "така за кураж" и може да стане някоя катастрофа :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:read: Студеното,включително и студената бира помагат на една малка чст от хората -2-3%,в които влизам и аз.Вашето гърло настива,а моето се инфектира.На вас ви трябва топло,на мен студено,за да потисне инфекцията.Така,че казвайте "НА МЕН студената бира не помага",а не я отричайте тотално.Освен това в бирата се съдържа хмелен извлек,който укрепва имунната система и по този начин също ми помага да се боря с една евентуална инфекция.Не мерете целия свят със собствения си аршин - няма как да е валидно "замерването". :lol:

 

:unsure: Със здраве и да няма обидени!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то като се замислиш е по-добре навсякъде да се пише "за мен" или нещо от сорта.

Редактирано от Topsun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:read: Студеното,включително и студената бира помагат на една малка чст от хората -2-3%,в които влизам и аз.Вашето гърло настива,а моето се инфектира.На вас ви трябва топло,на мен студено,за да потисне инфекцията.Така,че казвайте "НА МЕН студената бира не помага",а не я отричайте тотално.Освен това в бирата се съдържа хмелен извлек,който укрепва имунната система и по този начин също ми помага да се боря с една евентуална инфекция.Не мерете целия свят със собствения си аршин - няма как да е валидно "замерването". :lol:

 

:unsure: Със здраве и да няма обидени!!! :lol:

Имах си хас да пиеш топла бира. Нали ще ти се разтопи гласа тогава.

 

 

Аз на 4 водки мнооо убуу пея " Градил Илия килия..." И " Млад козел стара... )

 

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах си хас да пиеш топла бира. Нали ще ти се разтопи гласа тогава.

 

 

Аз на 4 водки мнооо убуу пея " Градил Илия килия..." И " Млад козел стара... )

 

:cheers:

всички ги пеем тези песни много добре на 4 водки:)много ясно :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:read: Студеното,включително и студената бира помагат на една малка чст от хората -2-3%,в които влизам и аз.Вашето гърло настива,а моето се инфектира.На вас ви трябва топло,на мен студено,за да потисне инфекцията.Така,че казвайте "НА МЕН студената бира не помага",а не я отричайте тотално.Освен това в бирата се съдържа хмелен извлек,който укрепва имунната система и по този начин също ми помага да се боря с една евентуална инфекция.Не мерете целия свят със собствения си аршин - няма как да е валидно "замерването". :D

 

:cheers: Със здраве и да няма обидени!!! :beer:

Ако във всеки случай, когато 2-3% се изключват, казваме "за мен", то тогава наистина ще се самоспоменаваме непрекъснато. Звучи малко егоистично и неистинско, мисля :think:

 

Нямаше да има "най-добрите перални", "най-вкусните палачинки" и "най-великите китаристи". "Най" винаги е относително. "За мен" е скромничко, но и задължаващо. А истината е, че огромен процент (97-98%?) от вокалистите няма да изберат студена бира преди пърформанс, нали? ;)

 

Иначе и Снежанка е права - има си изключения, но не те оформят всеобщото мнение, а преобладаващите отговори.

 

Със здраве! :)

Редактирано от Steve_Vai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cheers: Ех,Стивенце - аз имам предвид студената бира,пишейки 2-3%.А тези,които ползват студени неща по принцип са около 20-ина % поне.Така,че... :beer:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:read: Студеното,включително и студената бира помагат на една малка чст от хората -2-3%,в които влизам и аз.Вашето гърло настива,а моето се инфектира.На вас ви трябва топло,на мен студено,за да потисне инфекцията.Така,че казвайте "НА МЕН студената бира не помага",а не я отричайте тотално.Освен това в бирата се съдържа хмелен извлек,който укрепва имунната система и по този начин също ми помага да се боря с една евентуална инфекция.Не мерете целия свят със собствения си аршин - няма как да е валидно "замерването". :D

 

:cheers: Със здраве и да няма обидени!!! :beer:

:););)

В никакъв случай бирата не помага!!!!

В никакъв случай що се отнася до вокално изкуство!!!

 

Ако някой иска да се подере на воля ..... ОК, спокойно може да жулне 2-3 студени бири.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.