Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара за пънк ?


Recommended Posts

Айде хора вие разбирате :happy: какво ше ме посаветвате за китара - около 250 300 лв най вероятно пънк ще се свири на нея :blink: така да се каже начинаешт сам свиря от половин година и си иам акустична китарка та съм решил да мина на нещо по професионално :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе тоз пи4 от плвдив ве :happy: при тва аз таз сам я виждал - бая грозна си пада :blink: предпо4итам патешко жалто :cheers: и то да не е втора употреба искам си нови4ка :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Добре е да споменеш от къде имаш възможност да пазаруваш ;)

Иначе разгледай тази тема, мисля ще ти бъде доста полезна ;)

Аз до колото знам за пънк: Добре е да има поне Хъмбъкър (двоен) на Бридж позиция (струнника долу), флойд не ми се струва, че ще ти е нужен, което дава възможност да си закупиш по-добра като я характеристики, я материали, я изработка китара.(тука цитирам неволно някой от форума със сигурност). Както ти си решиш и късмет при избора ;) Тук има доста писано за избор на китари и какъв тип пасва на какво, както и определени модели, провери ;)

 

П.П. Не на последно място, виж какъв тип външен вид ти хареса - Фендър (които разбирм намираш за грозни), Gibson, или някоя смеска (примерно Ibanez)

Редактирано от CaptiveAlien
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде хора вие разбирате ;) какво ше ме посаветвате за китара - около 250 300 лв най вероятно пънк ще се свири на нея ;) така да се каже начинаешт сам свиря от половин година и си иам акустична китарка та съм решил да мина на нещо по професионално ;)

ми за тия пари ако държиш да е нова трябва да е скуаер

 

евтините скуаери са боклуци, но за пънк в общи линии не ти трябва по добра китара.. ще ти върши работа, само дето външния вид и е смотан

 

за тия пари ако си намериш китарата която да е добра на външен вид, то като качество ще е просо отвратителна

 

и вземи научи малко правописа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и за справка най вероятно си търся бас предложиха ми в един магазин за 299 http://www.squierguitars.com/products/sear...rtno=0335106506 :rolleyes: мене ме кефи ама за толкоз пари качество има ли :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм ... еми ако не намеря нещо по-(не)качествено ще трябва нея да изпробвам :):rolleyes: ако имате предложения целият сам в слух :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.