Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем с китарата


Recommended Posts

Здравейте ! Значи моят проблем е следният : имам китара . Наскоро й смених струните /преди беше със силиконови / и струните /без първа/ закачат за грифа докато свиря ... Кажете какво може да се направи ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно китарата е предназначена за пластмасови струни , а не за друг тип-някакви си .

Слагай пластмасови. Ако и с тях не става , значи вече си я изкривил-вадиш калашника и я обстрелваш .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да беше написал каква е китарата и какви са "другите" струни. Под силиконови най-вероятно разбираш найлонови, пластик. Предполага се, че китарата е класическа и не е хубаво да опъваш метални струни на нея. Най-добре снимай инструмента за да видим за какво става дума и дали може да се направи корекция на грифа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D еми аз като я купих беше с метални струни .... но после ги смених с пластмасови , защото много ме боляха пръстите ... Няма ли начин да се види и ако може нещо да се направи ? Ако трябва пак да се сложат метални например ??
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пък има следният проблем: Имам кола, наскоро и смених гумите /преди беше с летни/ и гумите /без резервната/ закачат асфалта докато карам... Какво може да се направи???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic-001:

 

Значи моят проблем е следният : имам китара .

 

Значи, разкарваш китарата и нямаш проблем... ;)

 

Така с приказки само май няма да стане. По-добре я занеси на някой да я погледне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.