Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Съ-форумници, хвърлете едно ухо на тези парчета и си кажете мнението.

 

 

това е най-новото ни парче

 

това е старият сет

 

 

Записвали сме ги с един приятел - Михаил Недков. Няма никакви VST-та, всичко сме си го записвали сами. Доста играчка беше, но се получи добре и решихме да го развием. Парчетата не са със студийно качество, но предвид това, че са записвани вкъщи от мен, който тепърва навлизам в сферата на записите, мисля, че са се получили добри дема. Всичко е напълно авторско. Приятно слушане! :-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баса е доста напред в микса и партията му е претрупана. Другото е ок.

 

Да, прав си за силата на баса, макар че като го слушах на големи колони ми звучеше ОК. Трябват си монитори, каквито аз НЕ притежавам.

Колкото до партията му, решихме да го направим така поради липсата на синтезатор, който да пълни :-)

Редактирано от shtrexa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушайки го на компютърните колонки в къщи - звучи много приятно като музика. Представям си го като фон на някое предаване по радиото.

Като запис има какво още да се иска, като пак - що годе си познавам звука, но все пак на монитори може да се разбере повече. На мен ми се струва, че барабаните са твърде глухи и затова баса изглежда по-силен. Ако вдигнеш високите честоти на солчето и фузчетата и част от синтовете, мисля, че ще звучи по-отворено. Китарата ми се струва, че е твърде орязана от към честоти и "тънее". Не знам защо си я сложил само в ляво. Аз бих я поставил по-към центъра на микса, но ако това е направено с цел, тогава съм ок.

Поздрави и успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.