Jump to content
Българският форум за музиканти

Автограф от Steve Vai. Как?


HidePower

Recommended Posts

Здравейте, колеги, фенове и маниаци. :) Не съм сигурен дали темата е за този раздел, ако не е извинявам се. Та на въпроса... чудя се дали някой има повечко информация как можем ние простите люде да се сдобием с автограф от Вай? Преди, или след концерта може да стане това и как, а предполагам се и заплаща "символична сума"? Въобще, ако някой знае нещо по въпроса да пише. Благодаря и поздрави на всички! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен,че Вай продава автографи :),аз м-у другото имах автограф от него,когато идва за пръв път в България го мярнахме в НДК да разглежда кожените якета(турски май :greenangel: ) и си взехме.Вай беше с една две горили,но не ни отказа.Скоро след това го запилях някъде,но не го приех много тежко :).Ако не разчиташ на случайноста,ще трябва да се завъртиш,когато дава някаква пресконференция и интервюта за медиите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, след известно време прекарано в ровене из нета, намерих отговор на въпроса ми. Оказва се, че Вай не продава само автографи, ами и много повече. За целта ни трябват скромните 250 евро за да закупим пакета "2012 EVO Experience" от официалия му сайт. Ето какво включва пакета:

 

- Meet & Greet

- Сесия въпроси и отговори с артиста

- Присъствие на саундчека

- Ексклузивен бекстейдж-пас

- Копие от ръчно написана партитура

- Снимка 8х10 с автограф на Steve Vai

- Перце за китара на Steve Vai

- Стикер на Steve Vai

- Vai/DiMarzio колан за китара с автограф на Стив Вай

- Програма на турнето « The Story of Light 2012 »

 

Та така за всички фенове, които разполагат с 500лв. за пакета и 90лв. за билет - фронт стейдж, ще е супер изживяване. Темата се получи малко "питай и си отговори сам", но поне може да е отговор за хора, които си задават същия въпрос. Поздрави още един път на всички!!! :):punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е нормално, повечето звезди продават такива пакети. Ако обаче си така или иначе на негов концерт, дебнеш откъде влиза или излиза. Вероятността да се спре за един автограф е голяма. Има и друг вариант: пускаш му негова снимка в плик със сложена вътре марка за обратното изпращане и пишеш едно сърцераздирателно писмо от рода на "вие сте моя кумир, идол, умирам за вас, може ли автограф..." и прочие. Можеш да търсиш адрес на негов агент, издател... Почти съм сигурен че ще ти върнат подписана снимка. Поне преди години този номер работеше :)) Поздрав.

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление западния свят, еле па отвъд океана се е материализирал до гротескна степен. Преди време правих една уеб страничка на рок фест в САЩ, та понеже нали са "наши хора", викам да разпространя адреса после, да им направя допълнителна реклама(доколкото насериозно може да е реклама тва да го шерна у фейсо и на 2-3 места). За мой потрес отговора беше отрицателен, защото "щял да повлияе на резултатите от маркетинговия анализ и очакванията, които бил изчислил съответния отдел спрямо предвидените рекламни действия" :X Така, че сърцераздирателното писмо може да се окаже, как го наричаха - пропусната печалба, щото вместо да дадеш 250 евра, ще пращаш писмо на чичо ти Стив :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият път когато дойде да свири тук след концерта изчезна като дим.на по дълъг концерт не бях ходил,беше довлякъл с него Ерик Сардинас и едва го изтърпяхме.Аз се пробвах да взема автограв от друг музикант по пощата и ефекта беше нулев,явно това е политика за да се продават тези пакети дето каза колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен,че Вай продава автографи :),аз м-у другото имах автограф от него,когато идва за пръв път в България го мярнахме в НДК да разглежда кожените якета(турски май :greenangel: ) и си взехме.Вай беше с една две горили,но не ни отказа.Скоро след това го запилях някъде,но не го приех много тежко :).Ако не разчиташ на случайноста,ще трябва да се завъртиш,когато дава някаква пресконференция и интервюта за медиите.

stomanow, дали не сме били заедно. Точно в същата обстановка и аз си бях взел автограф на едно хвърчащо лисче в НДК.

 

На втория концерт бях на пресконференцията. Там вече ми се разписа на плаката.

Като студент обичах да си взимам автографи или да се снимам с известните личности. Дори ме има и на едно официално ДВД на машин хед хехе. Тая мания с годините отмина нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди сме писали по подобна тема и решението беше ,ако някой има автограф го сканира и качва за дълоуд / и разпечатка,ако има желание разбира се/!

Аз съм предоставял във форума автографи на Вини Мур ,Ричи Коцен.Робен Форд.Имам автографи лично взети от Джеф Скот Сото,Стенли Джордан ,Греам Бонет / на фланелка /.

Не смятам ,че всички звезди отказват автографи , другото си е бизнес и за него си има клиенти!

Редактирано от rockfire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си принтираш автограф е малко като да си състариш изкуствено китарата....уж е тва, което искаш, ама не съвсем...даже никак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Стевчо всичко е комерс.Той е един обикновен манекен.Истинските музиканти(с душа),никога не продават "пакети".... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто им секнаха приходите от продажби на албуми всичко живо продава каквото може....с душа, без душа, с половин душа, всичкото го има в ценовата листа на звукозаписната компания.

 

А тия дето буквално са го правили за едната слава и за мацките....отдавна не са между нас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.