Jump to content
Българският форум за музиканти

Има ли желаещи за обща поръчка от THOMANN


HAZE

Recommended Posts

Здравейте,

 

мисля да поръчвам няколко артикула от този онлайн магазин. Предложението ми е ако има и други желаещи, на които не им се дават 30 евро за доставка да поръчам през моя профил и да си поделим разходите по доставката. Плащането към мен може да стане на ръка, банков превод или с PayPal. Предложението важи една седмица, след което ще поръчвам. Във Варна съм.

 

Благодаря за вниманието :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и невероятно да ми се вижда, има хора, които не могат да четат. При поръчка в Динакорд се плаща само и единствено каталожната цена, в български левове по курса на деня.И НИТО ЛЕВ за транспорт. Какво повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и невероятно да ми се вижда, има хора, които не могат да четат. При поръчка в Динакорд се плаща само и единствено каталожната цена, в български левове по курса на деня.И НИТО ЛЕВ за транспорт. Какво повече...

 

Да, след като прочетох темата от линка считайте темата тук за приключена.Ще поръчвам с musicworld.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.