Jump to content
Българският форум за музиканти

Вашето мнение е много важно!


Recommended Posts

@jFog - няма смисъл да въртим една и съща песен един час. Лично мое мнение е,че тези рестрикции - 1 песен на група за час и половина са в полз ана слушателите. Аз ако си пусна радио и песните почнат да ми се натрапват ще го сменя веднага.

 

@Yiwigi - Всеки е свободен да праща песни. Нямаме обаче времето да ходим и да питаме всеки. Наистина работата си е доста. Ще се радвам повече хора от форума да пратят музика. Но все пак на сила немога да им взимам песните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз бих могъл да пратя още 5-6 песни на нашата група, но те са с доста по- лошо качество и не знам дали ще ти харесат, а и мислим до есента да запишем част от тях. ако искаш мога да ти пратя някои да прецениш дали стават за пускане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо си предценете вие дали песните са за пускане. Ако ще ги записвате на ново мисля, че ще е по-добре да ги пратите след това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така мисля. Просто да се запълни някакво време. Имам на моето PC и колекция от записи на банди, които са ми приятели и знам, че няма да имат нищо против да им пратя парчетата. Дори съм говорил с тях. Но нали едно от изискванията е да са публикувани във форума, затова засега си трая :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питайте и хора ИЗВЪН форума (нали това е целта всъщност???)

Тук там прочетох повече отрицателни мнения,най вече заради безкрайните реклами и липсата на повече БГ авторска музика:

От 20 минути слушам и съм чул само една БГ песен - всичко друго са реклами и мейнстрийм западни банди...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питайте и хора ИЗВЪН форума (нали това е целта всъщност???)

Тук там прочетох повече отрицателни мнения,най вече заради безкрайните реклами и липсата на повече БГ авторска музика:

 

Има доста парчета на хора извън форума....между другото те са и доста по-отзивчиви ;)

 

А на Pantommind дали ще чуем парче :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питайте и хора ИЗВЪН форума (нали това е целта всъщност???)

Тук там прочетох повече отрицателни мнения,най вече заради безкрайните реклами и липсата на повече БГ авторска музика:

От 20 минути слушам и съм чул само една БГ песен - всичко друго са реклами и мейнстрийм западни банди...

Къде ги четеш тези неща ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идета ми беше не за една песен да се повтаря,а да има повече от една песен от автор на час.Грешно дадох примера по точно беше"

''Х'' сонг1 и ''Х1''сонг2.Грешката е моя.Така може да се направи тежка листа или джаз или техно,нищо че едва 5,6-7 човека са пратили по две три песни.Тва беше идеята,поне може да се оформи обособена стилово листа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кат си го хакна в Winamp не пише коя песен свири в момента и е доста дразнещо(въпреки че може и да го пише във station info на плеъра).

Другото е, че битрейта е много нисък. Лично за мен се губи удоволствието от музиката. Няма ли начин да се пусне на 2-3 различни битрейта. 128-ца стига ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Утре от 11:00 до 13:00 Rock'n'Roll Grunge Alternative + BG

13:00 15:00 Instrumental & Jazz + BG

15:00 17:00 Only BG Bands

20:00 23:30 Brutal Metal много БГ Банди ;)

Редактирано от tupoto kopele
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.